Automatický smršťovací stroj na označování plastových lahví z PVC

Zařízení pro nanášení etiket na smršťovací rukávy a stroj na aplikování smršťovacích pásků jsou navrženy pro aplikace etiketování rukávů na celé tělo, pásky na krk a čepice, aplikace evidentní pro nedovolenou manipulaci na různých kulatých, čtvercových, obdélníkových a oválných typech a tvarech nádob s obrysy z plastu, skla a bez nich a kov, které jsou prázdné nebo plné.

Popisovač smršťovacích rukávů a smršťovací pásky se aplikují a smršťují štítky středních rukávů, celotělové rukávy nebo pásky prokazující nedovolenou manipulaci vyrobené z PVC, PET / PETG, OPS nebo PLA na různých prázdných nebo plněných kulatých, hranatých a oválných nádobách z plastu, skla nebo kov. Je to perfektní řešení pro průmyslová odvětví, včetně nápojového, potravinářského, farmaceutického, nutraceutického, zdravotního a kosmetického, spotřebního zboží, chemického a jiného průmyslového zboží k dekoraci vašich výrobků. Každý systém smršťovacích rukávů zahrnuje aplikátor rukávů, jeden nebo dva moduly smršťovacího tunelu, generátor páry a nerezový dopravník pro přepravu kontejnerů systémem. Stroj na výrobu štítků je vyroben z nerezové oceli, servomotoru a je navržen se servopohonem, poháněnými válečky štítků řízenými PLC, sestavou řezačky a štítkovacími kolečky, které zajišťují přesné a konzistentní popisování smršťovacích rukávů.

Technické specifikace

model čísloSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Rozsah rychlostí100 ot / min150 ot / min200 ot / min250 ot / min
Tvar nádobyKulaté, čtvercové, obdélníkové a oválné nádoby s obrysy
Typ kontejneruSklo, plast a kov
Materiál štítku na rukávuPVC, PET, OPS a OPP
Tloušťka materiálu0,03-0,13 mm
Kontejner Dimeters28-125 mm
Výška kontejneru50-305 mm
Rukáv ležel naplocho25-200 mm
Délka střihu rukávu38-305 mm
Velikost jádra5 ″ - 10 ″ nastavitelné
Vnější průměr plného cívky500 mm
Elektrické napájení220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Rozměr stroje2,1 × 0,85 × 2M
* Rychlost v závislosti na délce a šířce rukávu.

Standardní etiketovací stroj se smršťovacím pouzdrem je etiketovací stroj na vstupní úrovni, který se aplikuje a smršťuje na štítky se středním, plným tělem a pásky pro kontrolu manipulace na různé prázdné nebo plné kulaté, čtvercové, obdélníkové, oválné nádoby z plastu, skla a kovu. Tento stroj na nanášení etiket se smršťovacím pouzdrem je navržen pro nízkou až střední produkční rychlost a je dokonalým řešením pro průmyslová odvětví, včetně nápojů, farmaceutických potravin, nutraceutik, zdraví a krásy, spotřebního zboží, chemického a jiného průmyslového zboží. Každý systém označování smršťovacích rukávů je dodáván s aplikátorem štítků, smršťovacím tunelem, generátorem páry a dopravníkem. Může být začleněn do stávající linky.

Štítky se smršťovacími rukávy se dodávají z role ve formě souvislého pásu, neznačené kontejnery se přepravují přiváděcím dopravníkem a poté se dávkují rotujícím podávacím šroubem. Když kontejnery vstupují do zařízení pro etikety se smršťovacími rukávy, etikety ve formě pásu se otevírají a formují do trubice pomocí trnu, které se přivádějí v přesné registraci s tištěnou grafikou, řezají se v přesné registraci a aplikují se na nádobu, která se poté přepravuje dopravníkem do parního tunelu, kde kontrolované teplo páry z generátoru páry smršťuje objímku pevně na nádobu v uzavřeném parním tunelu a přizpůsobuje se nádobě. Kontejnery poté opouštějí smršťovací tunel vyprazdňovacím dopravníkem.

Vlastnosti:

1. Pokročilá technologie: Japonský motor řídí synchronní řezací systém, aby zajistil dlouhou životnost řezného nástroje a vysoce přesný štítek.

2. Vysoce efektivní rychlost výroby: 400 lahví / za minutu (standardní láhev) Může pracovat s výrobní linkou nebo pracovat samostatně.

3. Police senzoru ovládající štítek

4. Elastická volba: Hlava stroje může být nakloněna tak, aby se vešla kulatá láhev, čtvercová láhev, eliptická láhev, horní část lahve a tělo lahve. Nejnovější systém dvojitého poskytování materiálu se používá ke střídání materiálů střídavě s kratším časem.

5. Unikátní synchronní řezací základna: Řezací základna se nemusí měnit v rozsahu specifikací. Pokud je třeba specifikaci změnit, lze to provést do pěti minut.

6. Jednoduchá a bezpečná obsluha: Používá se barevná operace ovládání lidí s anglickou i čínskou verzí.

7. Nízká spotřeba nákladů na údržbu: levná opuštěná čepel pro snadnou výměnu.

8. Dlouhá životnost řezných nástrojů: převodový mechanismus spojující ocel, vratné řezání a delší životnost.