Stroj na značení sklenic

Sklenice je nádoba obvykle vyrobená ze skla, hlíny nebo plastu s objemem od zlomku litru do mnoha litrů.

Ve společnosti VKPAK poskytujeme ekologické automatické etiketovací stroje, díky nimž je aplikace etiket pro vaše komerční podnikání snadná a cenově dostupná. Naše aplikátory štítků jsou ideální pro štítky na zednické nádoby a poskytují rychlou, přímou a přesnou aplikaci štítků na cokoli v nádobě

Automatizované etiketovací stroje na skleněné a plastové nádoby

Doporučeno nejlépe se systémem značení lahví VKPAK

Balení produktu do sklenice se může zdát jednoduché. Mezi začátkem výroby a konečným produktem, které si zákazník vybere z regálu, však existuje nespočet faktorů a možností. Jedním z nejúčinnějších prvků na vašem rozrušeném produktu je jeho štítek. Ať už používáte skleněné nebo plastové dózy, nařezané rozměry nebo role štítků - důležitý je pouze dojem, který na zákazníka uděláte.

Proto je tak důležité mít pro svůj výrobní proces spolehlivý etiketovací stroj. Pokud hledáte štítek, který se přizpůsobí vašim potřebám, překračuje hygienické normy a pokaždé přesně nanáší štítky, pak jste na správném místě.

Označování obchodních sklenic

Máte spoustu možností, pokud jde o označování komerčních nádob, zejména u potravinářských výrobků. dva hlavní typy štítků na sklenice jsou velikosti cut-t0, které se dodávají v jednom souvislém listu a lze je ořezat na libovolnou šířku, kterou potřebujete. Většina výrobců volí předřezané etikety. To šetří čas a vytváří jednotnější vzhled. V rámci těchto dvou možností existuje nespočet odrůd štítků. Můžete použít vysekávané štítky pro jednoduché projekty nebo kovové štítky, které vyniknou na polici. Štítky mohou být pro vyšší kvalitu vodotěsné nebo vinylové. Bez ohledu na to, jaký typ štítku na své sklenice nanášíte, používejte štítkovací stroj, který je přizpůsobivý, rychlý a přesný.

Výběr správného štítkovače

Při investování do etiketovacího stroje průmyslové třídy je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Proces však nemusí být komplikovaný. Pokud víte, co potřebujete, obraťte se na náš přátelský tým a získejte nabídku. Nabízíme širokou škálu strojů a rádi vyhovíme vašim konkrétním potřebám. Pokud stále zjišťujete, které řešení označování je pro vaše podnikání vhodné, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více!

Pokud potřebujete řešení pro značení nádob, VKPAK poskytuje následující produkty, které splňují vaše požadavky