Stroj na označování krabic

Automatizovaný systém štítkovačů pro vlnité krabice, bedny a lepenkové obaly

Nejlepší se doporučuje u etiketovacího stroje VKPAK.

Ať už etiketujete krabice na spotřební zboží, kartony na potraviny nebo obaly na jakýkoli jiný typ produktu, na vašem etiketovacím systému záleží. Při výrobě nebo distribuci produktů je pro váš úspěch rozhodující efektivita a přesnost. Nedbalé nebo pomalé systémy by mohly zcela vykolejit vaši produkci a zisky. Proto je tak důležité vybrat pro vaši firmu spolehlivý aplikátor etiket.

Označování obchodních krabic

Existuje spousta možností pro komerční přepravu a balení a všechny vyžadují přesné označení krabičky. Skládací kartony můžete použít k balení potravin, jako jsou obilné krabice nebo tácy na pizzu. Tyto typy krabic vypadají nejlépe s jasně čirými štítky, aplikovanými s přesností na každou krabici. Naše automatizované etiketovací stroje zajišťují, že každý balíček je identický a připravený pro spotřebitele.

Další populární volbou jsou vlnité krabice, nazývané také vlnitá lepenka, dřevovláknitá deska nebo kombinovaná deska. Tyto boxy jsou ideální pro přepravu. Distributoři je často používají pro větší spotřební zboží, jako je elektronika. V těchto případech je naprosto zásadní přizpůsobitelný a výkonný popisovač krabic.

Typy štítkovacích strojů

Rohový štítek
Štítek zalomení rohu nanáší jeden štítek na dva sousední panely krabice. Tento štítek je obecně čárový kód s informacemi o produktu.
Štítek na 1 panelu
Jednostranný štítek je proces nanášení jednoho štítku na horní, boční nebo spodní část krabice. Tento štítek je obecně čárový kód s informacemi o produktu.
Štítek se 2 panely
2stranný štítek je proces aplikace dvou samostatných štítků na 2 strany krabice. Tento štítek je obecně čárový kód s informacemi o produktu.

Bereme-li v úvahu dráhu pokročilého vývoje trhu, zabýváme se nabídkou exkluzivní řady strojů na označování krabic. Nabízený etiketovací stroj je vyráběn pomocí komponentů špičkové kvality a špičkové technologie pod vedením našich zkušených odborníků. Náš dodaný etiketovací stroj je kontrolován z hlediska různých kvalitativních opatření, aby byla zajištěna jeho kvalita. Kromě toho mohou naši zákazníci od nás tento etiketovací stroj využívat za výhodné ceny.

Aplikace

Aplikace používané v:

Potravin a nápojů
Léčiva
Kosmetika
Produkty osobní péče
Zemědělství
Pesticidy
FMCG
Zdravotní péče atd.

Aplikace používané pro:

Štítky se štítky
Hologramové štítky
Cenové štítky
Samolepicí štítky
Štítky s informacemi o produktu

Další aplikace dostupné pod:

Zastavení stroje bez lahví.
Žádné zastavení stroje s nálepkami.
Stroj s krytem.
Žádost o ověření štítku.
Kamerové systémy.
Aplikace pro skenování čárových kódů.
Přizpůsobená aplikace.
Aplikace pro ukládání čárových kódů / dat.

Pokud potřebujete řešení pro označování krabic, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky