Stroj na označování kartonů

Vlnitá krabice, tisk kartonových krabic a etiketovací stroj

Kontejnery Corrugate poskytují všestrannost jako obalové řešení pro použití na trzích přepravy, skladování, distribuce a logistiky. Díky vysokému poměru pevnosti a hmotnosti je ideální volbou pro tyto aplikace.

VKPAK nabízí řešení pro etiketování a tisk na vlnitou krabici, která poskytuje možnosti výšky znaků, rozlišení tisku a kvality čárových kódů včetně tisku etiketovacích strojů na krabici a platí pro vysoké rychlosti čtení čárových kódů.

Funkce

  • Používá se hlavně k označování kartonů nebo karet ve farmaceutickém, chemickém průmyslu, kartách a dalších průmyslových odvětvích.
  • Vysoce uživatelsky přívětivé a interaktivní ovládání pomocí dotykové obrazovky umožňuje pohodlnou a přímou obsluhu. V reálném čase lze zobrazit výrobní kapacitu a počet zbývajících štítků. Nabízí také bohaté funkce nápovědy na obrazovce a chybové alarmy. Algoritmus umělé inteligence, který se používá v řídicím programu, byl při změně produktů minimalizován.
  • Záznam parametru lze trvale uložit. Není třeba resetovat a při změně produktů stačí vyvolat odpovídající skupiny parametrů.
  • Volitelný kodér pro horkou ražbu nebo inkoustový kodér pro kódování data na štítcích, online čtečka čárových kódů pro skenování čárových kódů na štítcích a odmítnutí nečitelných produktů.

Kartonové etikety jsou jednou z nejzákladnějších automatizovaných aplikací etiketování. Většina aplikací pro označování kartonů je přímočará. Etiketovací jednotka s aplikátorem tampu aplikuje na stranu krabice vytištěný nebo předtištěný štítek. Všechny etiketovací jednotky VKPAK mohou tisknout a aplikovat nebo aplikovat předtištěné štítky na kartony. Otázkou je, JAK chcete karton označit? Vyžadujete určitý tiskový stroj nebo datový tok? Na jakou stranu kartonu chcete štítek použít? Potřebujete přilehlé štítky na krabičce nebo rohové balení? Jaká je velikost štítku? Jaká je vaše propustnost? Všechny tyto otázky je třeba vzít v úvahu při výběru nejlepšího štítkovače pro vaši aplikaci.

VKPAK vám může pomoci s výběrem zařízení pro etiketování kartonů, integrací a instalací do vaší výrobní linky. Protože VKPAK má nejširší škálu tiskových a aplikačních jednotek, jsme schopni nabídnout tiskové aplikátory s některým z hlavních motorů tiskáren štítků. Aplikátory a aplikátory tiskáren VKPAK zvládnou většinu velikostí štítků. Dokonce máme jednotky, které mohou použít štítek HUGE 8,5 ″ x 17 ″! V závislosti na vaší propustnosti nabízí VKPAK různé jednotky velikosti těla. Naše kompaktní mini tiskové aplikátory využívají 8 ″ OD etiketovou roli a jsou ideální pro aplikace s malým objemem nebo aplikace s omezeným prostorem. Standardní velikost těla zvládne až 16 ″ OD etiketový válec a je ideální pro aplikace štítků s velkým objemem a dlouhým kartonem.

Výhody:

1) Řídicí systém: Použijte řídicí systém PLC značky SIEMENS, s vysoce stabilním provozem a extrémně nízkou poruchovostí.

2) Operační systém: 7palcová dotyková obrazovka SIEMENS, přímé vizuální rozhraní, snadné ovládání, také bohatá na pomocnou funkci a funkci zobrazení poruchy.

3) Zkontrolujte systém: Použijte německý snímač LEUZE pro kontrolu štítků, automatická stanice pro kontrolu štítků, stabilní a pohodlná, nemají mnohem vyšší požadavek na pracovníka

4) Odeslat systém štítků: Německý systém řízení štítků motoru Avery, stabilní s vysokou rychlostí.

5) Funkce alarmu: Například rozlití štítku, rozbití štítku nebo jiná porucha během práce stroje, vše zalarmuje a přestane fungovat.

6) Materiál stroje: Stroj a náhradní díly používají materiál z nerezové oceli S304 a eloxované slitiny hliníku senior, s vysokou odolností proti korozi a nikdy nekorodují.

7) Nízkonapěťový obvod používá německou značku Schneider.

Pokud potřebujete řešení pro označování kartonů, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky