Plně automatický etiketovací stroj na samolepicí skleněné lahve

Tento stroj na označování kulatých lahví se běžně používá k označování válcových lahví, které se používají hlavně pro různé druhy nápojů, chemikálií, léčiv atd. Má robustní a kompaktní strukturu, která je snadno ovladatelná a snadno se udržuje i pro uživatele. Robustní a odolný motor tohoto modelu je řízen nejnovějším mikroprocesorem. Může také rychle a přesně pohánět etiketovací hlavu a také ovladač, který etikety dopravuje.

Kromě toho zahrnuje také populární řídicí systém společnosti Siemens Plc; a jednoduché lidské rozhraní lze ovládat v anglickém i čínském jazyce. Dále nemusíte měnit součásti stroje pro různé velikosti lahví, protože má víceúčelovou odnímatelnou sadu. Má dokonce nejmodernější online pomocný systém, který umožňuje uživatelům skutečně komunikovat se zařízením. Tento nový systém je velmi uživatelsky přívětivý a pracovníci mohou k ovládání stroje používat pouze jednoduché formulace. Kromě toho může toto zařízení běžet hladce a neustále několik hodin.

Plně automatický etiketovací stroj na samolepicí skleněné lahve

Má rychlost etiketování až 120 lahví za minutu a velmi vysokou přesnost etiketování. Zatímco maximální šířka štítku je 140 mm a lze jej v případě potřeby také zvětšit. Tento všestranný a elegantní model etiketovacího stroje na kulaté lahve má navíc schopnost etiketovat lahve o průměru v rozmezí od 30 do 110 mm. Dále má zařízení etiketovou roli s vnitřním průměrem přibližně 75 mm, zatímco vnější průměr etiketové role je přibližně 350 mm. Má také snímací systém na bázi optických vláken pro etikety a nádoby. Tento stroj je velmi vhodný pro nanášení štítků na lahve kulatého tvaru vyrobené z různých druhů materiálů, jako je sklo, plast, HDPE, LDPE, PET atd.

Stručný úvod

1.1 Těžká konstrukce využívá předimenzované komponenty pohonu v kombinaci s hliníkovým a nerezovým základním rámem pro roky spolehlivého provozu.

1.2 K dispozici jsou různé systémy přívodu produktu, které poskytují přesné rozestupy a orientaci produktu. Může být použit samostatně nebo integrovaný in-line a odpovídající rychlosti plnicího zařízení.

1.3 Pokročilé mikrokrokové aplikátory s vysokým točivým momentem zahrnují schopnost offsetu a sledování rychlosti pro přesné a spolehlivé použití nejrůznějších materiálů štítků.

1.4 Určeno pro použití štítků na předním a / nebo zadním panelu se schopností označovat nádoby, které jsou kulaté, čtvercové, oválné nebo obdélníkové.

Plně automatický etiketovací stroj na samolepicí skleněné lahve

Technický parametr

NePoložkaData parametrů
2DimenzeDélka 2100 mm * šířka 900 mm * výška 1500 mm
3Napětí220 V / 50 Hz
4Napájení1200 W.
5Produkční kapacita0-40 m / min
7Štítek Roll Core76 mm
8Průměr role štítku350 mm
9Šířka štítku10 ~ 110 mm (lze přizpůsobit speciální velikosti)
10Délka štítku20 ~ 360 mm (lze přizpůsobit speciální velikost)
11Průměr lahve30 ~ 90 mm (lze přizpůsobit speciální velikosti)
12Výška láhve30 ~ 200 mm (lze přizpůsobit speciální velikosti)