Stroj na označování výrobků

Označení přímo na produktu

Ať už etiketujete přímo na knihy, větrací otvory, ocelové svitky nebo sýrové bloky, pro označení vašeho produktu existuje řešení VKPAK.

VKPAK navrhl mnoho systémů přímého označování výrobků. Tyto systémy zahrnují buď štítky VKPAK pro tisk a nanášení štítků nebo aplikátorů štítků, v závislosti na aplikaci. Mohou také zahrnovat periferní zařízení, jako jsou váhy, vlastní montáž, manipulace s materiálem, skenery, ověřovače, kryty nebo integrované počítače s dotykovou obrazovkou. Metody aplikace etiket pro přímé označení produktu zahrnují tamp, tamp-blow, blow-on nebo wipe on.

Reputace společnosti VKPAK pro systémovou integraci je výhodou v aplikacích označování produktů. Mnoho aplikací vyžaduje určitou formu integrace, ať už jde o softwarovou integraci, integraci manipulace s materiálem nebo obojí. VKPAK jsou odborníci na navrhování systémů označování výrobků tak, aby splňovaly konkrétní požadavky každého zákazníka.

Jako součást kompletního balicího řešení společnosti VKPAK lze automatické etiketovací stroje použít s různými balicími stroji nebo jako samostatnou jednotku. Norland International nabízí širokou škálu štítkovačů vhodných pro inline nebo stolní aplikace a etiketovací řešení citlivá na tlak, smršťovací bužírku nebo role. Tato etiketovací řešení jsou univerzální a splňují požadavky téměř v každém průmyslovém odvětví, včetně vody a nápojů, kosmetiky, potravin, domácích potřeb a dalších. Kontaktujte svůj tým společnosti VKPAK a určete etiketovací stroj, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Řešení pro etiketování nabízená společností VKPAK zahrnuje vysokorychlostní aplikátor etiketových tiskáren. Tato široká škála etiketovacích řešení je nabízena k uspokojení různých potřeb identifikace produktů. Řešení pro označování zahrnují aplikátory tiskáren štítků, aplikátory štítků a tiskárny štítků. V případě jakýchkoli dotazů nebo dotazů kontaktujte zástupce řešení pro označování.

Pokud potřebujete řešení pro označování produktů, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky