Stroj na označování lopaty

Mnoho průmyslových odvětví se při skladování a přepravě svých materiálů a produktů spoléhá na lopaty. Bez ohledu na to, jaký typ podnikání provozujete, je důležité, aby váš systém označování lopat byl spolehlivý, rychlý a přesný.

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby vaše výrobky byly správně označeny, je přizpůsobivý systém. Stroje VKPAK mají modulární konstrukci a lze je integrovat s různými doplňky pro různé aplikace. Stroje VKPAK lze snadno přizpůsobit přesně vaší velikosti kontejneru, držte jej přesně na místě, jak je nalepen štítek. Popisovač kbelíku je rychlý systém, který pojme celou řadu různých typů štítků, jako jsou ovinovací štítky nebo ploché boční štítky pro obdélníkové kbelíky.

Video:

V závislosti na vašem současném zařízení může být náš systém etiketování kbelíku samostatný systém nebo integrovaný do větší výrobní linky. Inženýrské schopnosti VKPAK jsou silné a jsme hrdí na schopnost navrhnout automatizační řešení určené pro vaše výrobní potřeby.

Hlavní parametr (standardní model)
Přesnost označení± 1 mm
Rychlost označování30-45 ks / min
Velikost štítkuD: 20 mm - 285 mm Š: 20 mm - 135 mm
Velikost produktuPrůměr: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
HmotnostAsi 185 kg
Napájení1 000 W

Řešení pro značení kbelíku

Štítkovací stroj Bucket je snadno ovladatelný s počítadlem etiket. Přednastavené dávkové ovládání, klávesnice a digitální displej vhodné pro celou řadu velkoformátových válcových etiketovacích aplikací. Má krokové motory pro rychlé a přesné značení a pneumaticky řízené hradlování. Zvedák lžíce s motorizovaným pohonem pro optimální umístění štítku. Standardně s neprůhlednou detekcí štítku a snadno nastavitelným předdávkováním a umístěním štítku s odstupňovanou stupnicí.

Spolehlivé řešení pro in-line značení kbelíku a kbelíku. Unikátní stírací rameno aplikátoru etiket je zabudováno buď do tiskové a nanášecí jednotky nebo aplikátoru etiket VKPAK na přesné etiketování válcových nádob, jako jsou vědra a vědra. Rameno aplikátoru poháněné pásem sleduje obvod vědra nebo bubnu a bezpečně je otírá na štítku.

Zobrazený systém obsahuje aplikátor etiket VKPAK ve vodorovné poloze pro použití předtištěného štítku s kbelíkem. Tento typ systému značení kbelíku / kbelíku může použít větší štítek, například štítek o šířce 6 "nebo 8,5", aby zajistil úplné a čitelné informace.

Štítkovač Pail je technologicky nejmodernější štítkovací stroj Pail. Je speciálně navržen tak, aby přesně a efektivně nanášel přední nebo přední a zadní štítky na velké průmyslové kulaté a čtvercové kbelíky, vědra, džbány a vany. Unikátní přístup společnosti VKPAK využívá stírací brány, manipulaci se vzduchem a systémy pásů řízené servomotorem k zajištění konzistentní aplikace bez vrásek. Pro zabalení kbelíků, nádob, nádob a džbánů s držadly volitelný orientační modul orientuje držadla vždy přesně na štítek.

Typ a technické údaje štítkovače

Výkonný a všestranný štítkovač pro přední nebo vícepanelové značení kbelíků, nádob, džbánů a vaniček

Typ stroje: Stroj na označování kbelíků, štítkovač kbelíku, štítkovač kbelíku

Aplikace pro označování: Přední štítky, štítky s více panely, štítky s plným obalem

Typy kontejnerů: Štítky kulaté nebo hranaté plastové kbelíky, džbány, vědra, vany, kov a většina dalších materiálů

Vyrobeno tak, aby splňovalo vaše požadované specifikace

Pokud požadujete jednoduché aplikační řešení, náš aplikátor etiket kbelíku přichází s mnoha prémiovými funkcemi, které zajišťují rychlou a efektivní aplikaci etiket k dosažení špičkové efektivity práce.

Unikátní design navržený pro maximální účinnost značení nádoby

Ve společnosti VKPAK vždy hledáme režimy a metody, které vašemu zařízení pomohou optimalizovat pro maximální efektivitu pracovního vytížení. Náš štítkovač nádob je postaven pomocí stejné metodiky.

Ke štítkovači je připevněna výklopná vakuová mřížka s krátkým zdvihem ovládaná vzduchovým válcem (délka přibližně 15 palců), která obsahuje několik pásů s O-kroužkem poháněných krokovými motory, které pomáhají a přenášejí podávání dlouhých , měkké štítky. Muffinovy ventilátory se používají k vytváření vakua k přidržení suché strany štítku proti O-kroužkům, aby se uvolnil pohyb.

Ke kontaktu s povrchem produktu se používá pevný otiskovač plstěného stěrače připevněný na konci mřížky na štítkovači nádoby, aby se štítek přitiskl k počátečnímu připevnění; štítek se připevňuje, když postupující produkt stáhne mřížku.

Motorizované O-kroužky se pohybují, zatímco štítky se dávkují a zastavují se, když přední hrana štítku dosáhne vrcholu plstěné utěrky. To je určeno fotoelektrickým snímačem štítku, který detekuje polohu zastavení a je konzistentní (i při různých délkách štítku).

V těsné blízkosti jsou namontovány paralelní vodicí kolejnice rukojeti (pro svislou polohu), aby se vyčistila horní část každého produktu, aby byla zachována orientace v řadě, aby se produkty neotáčely z polohy při jízdě k sestavě stabilizátoru pásu přidržování.

Všechny tyto kroky jsou prováděny v tandemu, aby bylo zajištěno, že proces označování nádoby neustále maximalizuje kapacitu a co nejvíce eliminuje prostoje.

Vyrobeno odolné s prvotřídním materiálem a komponenty

Standardně je u všech aplikátorů etiket od společnosti VKPAK náš štítkovač nádob vyroben z vysoce odolného eloxovaného hliníku a nerezové oceli. Vodicí kolejnice jsou zabudovány do dopravníku štítkovače nádoby, aby bylo zajištěno, že produkt zůstane ve správných parametrech pro přesné a konzistentní označování.

Zajistěte špičkovou provozní efektivitu ve vašem zařízení pomocí štítkovače štítků VKPAK. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte a požádejte o cenovou nabídku.