Stroj na označování ampulí

Vysokorychlostní automatický model etiketovacího stroje se svislou ampulí je etiketovací stroj vyráběn pod přísným dohledem, při zachování přísných standardů gmp pro použití ve farmaceutickém a spojeneckém průmyslu. Velmi přísné standardy kontroly kvality přijaté během výrobního procesu zajišťují bezproblémový provoz a vyžadují minimální dobu údržby / odstávky. Vysoký výkon stroje šetří výrobní náklady a také šetří drahocenný čas. Automatický etiketovací stroj s ampulkami má systém pohonu s proměnnou frekvencí střídavého proudu pro plynulé ovládání stroje pro požadovanou výdej až 220 ampulí za minutu. Stroje s online dávkovým tiskem. Super tichý stroj má minimální hlukovou zátěž, což má za následek zvýšení produktivity pracovní síly. Nakloněná násypka zajišťuje rovnoměrný tok předmětů pro označování.

Automatický etiketovací stroj na ampule pro vysokorychlostní ovinování na ampulkách. Štítkovač na ampulkách je vybaven moderním mikroprocesorovým systémem vydávání štítků s uživatelsky přívětivým snímacím systémem štítku a produktu. Etiketovací stroj na ampule je vhodný pro popisování kulatých lahviček a jiných kulatých předmětů. Je schopen popisovat až 200 jednotek za minutu v závislosti na produktech a velikosti štítku. Speciálně navržený elektronický a mechanický systém pro nanášení transparentních štítků (bez vzhledu) na lahvičky při velmi vysoké rychlosti pomocí volitelného speciálního systému snímání štítků. K dispozici je skutečně jedna a jediná vysokorychlostní rotační osnova kolem etiketovacího stroje s jedinečným jednobodovým synchronizovaným systémem řízení rychlosti. Integrované automatické systémy detekce délky štítků eliminují potřebu ručního podávání a ukládání dat o délce štítku do paměti a jejich načítání pokaždé, když se mění velikost štítku a restartuje se stroj. Systém tak šetří drahocenný čas, vyhýbá se době odstavení stroje a pomáhá dosáhnout vyšší produkce.

Co je to ampule?

Ampule (také ampule a ampule) je malá uzavřená lahvička, která slouží k uchování a uchování vzorku, obvykle pevné látky nebo kapaliny. Ampule jsou vyrobeny ze skla.

Moderní ampule se nejčastěji používají k uložení farmaceutik a chemikálií, které musí být chráněny před vzduchem a nečistotami. Jsou hermeticky uzavřeny roztavením tenkého vršku otevřeným plamenem a obvykle se otevírají odlomením krku. Před utěsněním může být prostor nad chemikálií vyplněn inertním plynem. Stěny skleněných ampulí jsou obvykle dostatečně silné, aby je bylo možné bez problémů přenést do odkládací schránky.

Pokud potřebujete řešení pro označování ampulí, VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky