Oboustranné štítkovací zařízení bez samolepek pro plastové skleněné lahve

Oboustranný automatický etiketovací stroj je vhodný pro čtvercové lahve nebo ploché lahve s dvojitou značkou nebo jednou značkou. Tvarový pás může být nakloněn a etiketovací hlava může být nastavena v osmi orientacích, takže lze stroj úspěšně připravit za několik minut na jakoukoli láhev.

Parametr etiketovacího stroje na lahve

Napájení (V / Hz): AC 220/50 110/60
Výkon (W): 1500
Přesnost označení (mm): ± 1,0
Velikost štítku (mm): Výška 15–100 mm Délka 20 × 300 mm
Velikost lahve (mm): Vnější průměr 12-100 mm Výška 30-200 mm
Kapacita (b / m): 40-120
Rozměry (D × Š × V) (mm): 2200 × 1400 × 1550
NW (kg): 320

Oboustranné štítkovací zařízení bez nálepek pro plastové skleněné lahve

Tlak mezi aktivní nápravou a přítlačným válečkem lze nastavit, takže je možné volně nastavit směr chodu pásu. Štítek je stlačován pouze pružně, aniž by docházelo k jakémukoli zkreslení.

Etiketovací hlava přijímá strukturu dvojitého lisovacího válce, zaručuje, že etiketa je tažena pevně, ale není rozbita kvůli vysekávání papíru, díky oddělené spojce je napětí vyváženější. Dotykové lidské rozhraní v čínštině a angličtině s jedním online pomocným systémem usnadňuje ovládání stroje. Lisovací pás je obáván do hlavní přepravní linky, takže umožňuje, aby obě přepravní linky fungovaly naprosto synchronně.

Oboustranné štítkovací zařízení bez nálepek pro plastové skleněné lahve

Automatický etiketovací stroj je dodáván se slavným motorem sever, takže realizuje skutečné ovládání v uzavřené smyčce a při dodávce s krokovým motorem se vyhne fenoménu „chůze slepce“. Vícekanálový kodér detekuje polohu značení přesně vysokou rychlostí. Štítek je po aplikaci na láhev přitlačen chlopní a přitlačen aktivními a pasivními houbičkami. takže když je štítek přilepený, nemá žádný močový měchýř. Je zvláště použitelný pro křišťálové lahve označené transparentními štítky. Volitelná sada pro vzduchový pohon a etiketování válečků dokáže přesně označit kulaté lahve.

Automatické etiketovací stroje lze použít jako samostatné etiketovací stanice, ale jsou vyráběny tak, aby fungovaly jako součást automatizovaného balicího systému. K nanášení štítků v různých formátech lze použít různé etiketovací stroje, jak je popsáno níže. Automatické etiketovací stroje mohou značně urychlit proces etiketování, což vyžaduje obsluhu pouze pro nastavení a výměnu rolí etiket. Normálně, když se lahve pohybují dolů po systému pásového dopravníku, použije se oddělovač lahví k umístění malé mezery mezi každou nádobou, což zajistí, že konzistentní aplikace bez vrásek pokračuje i při zvýšené rychlosti.

Oboustranné štítkovací zařízení bez nálepek pro plastové skleněné lahve

Formáty označování

Etiketovací stroje mohou aplikovat štítky na řadu typů a velikostí kontejnerů v různých formátech. Jeden z nejběžnějších typů štítků v zalamovacím štítku. Omotejte štítkovače, jednoduše omotejte štítek kolem láhve. Balená voda a jiné výrobky nápojového typu využívají výhody etiket, které dobře fungují s kulatými nádobami. Etiketovací stroje však dokážou mnohem víc, než jen zabalení štítku kolem láhve. Horní a dolní štítkovače a přední a zadní štítkovače mohou na stejný kontejner při pohybu štítkovacím strojem aplikovat dva různé štítky. Mějte na paměti, že v závislosti na konfiguraci těchto typů etiketovacích strojů může být nutné, aby samotné etikety pocházely ve specifickém nastavení od výrobce etiket. Tyto dva systémy štítků umožňují balírnám vytvořit přední štítek pro marketing a prezentaci produktu a zároveň umístit nutriční a další informace na zadní štítek. Štítky lze také vyrábět tak, aby se na čtvercové nebo obdélníkové kontejnery, rohové štítky a další vlastní formáty používaly tři jedinečné štítky pro jedinečné projekty balení.