Stroj na označování pouzder

VKPAK zná označení sáčků. Navrhli jsme několik různých systémů označování pytlů. U plněných sáčků může společnost VKPAK umístit na vaši výrobní linku tiskárnu-aplikátor etiket nebo aplikátor etiket na etiketové sáčky po naplnění, ale před paletizací. Informace, jako jsou kódy data a šarže, čárové kódy a obsah, jsou vytištěny a / nebo automaticky aplikovány na vak na stávající dopravní lince. Toho lze dosáhnout jakýmkoli štítkovačem VKPAK. Konkrétní model a velikost štítkovače závisí na velikosti štítku, preferencích tiskového stroje a rychlosti přenosu.

Pro označování neplněných sáčků navrhla společnost VKPAK systém podávání a označování sáčků. Tento systém využívá robotického vakuového zvedacího systému k předání prázdného sáčku etiketovací jednotce. Jakmile je sáček předložen, štítkovač vytiskne a / nebo přilepí informační štítek na prázdný sáček. Poté se dopraví do sběrného koše a čeká na proces plnění.

Buď systém označování sáčků lze integrovat do současných systémů zpracování databází / objednávek nebo nastavit jako stand-along provoz.

Jsme hrdí na to, že se můžeme představit jako jeden z nejvýznamnějších výrobců a vývozců vynikajícího etiketovacího stroje na sáčky. Je široce používán v balicích linkách různých průmyslových odvětví. Integrovaný s pokročilou technologií, která zajišťuje použití jednostranných nebo oboustranných štítků, je tento stroj široce používán pro nanášení štítků na prázdné předem připravené stojánky. Tento váčekový štítkovací stroj, který je k dispozici pro klienty v různých specifikacích a konfiguracích, je přísně testován na různých standardních kvalitativních parametrech.

Typy sáčkového štítkovacího stroje

Znovu zapečetit štítek
Na zadní straně pouzdra je umístěn štítek Reseal. Slouží k opětovnému uzavření sáčku po jeho otevření. Štítek sáčku pro opětovné uzavření pomáhá uchovat produkt po delší dobu.
Přední štítek
Na přední stranu pouzdra je nalepen přední štítek. To by mohlo být použito navíc k primárnímu balení produktů pro povědomí o značce. Příkladem může být štítek snížení ceny.
Zadní štítek
Zadní strana sáčku je opatřena štítkem. To by mohlo zahrnovat další informace, které přesahují danou oblast na produktu. Tento štítek sáčku může také poskytovat výživové informace o produktech.

Automatický etiketovač VKPAK je univerzální a umožňuje aplikaci jednostranných nebo oboustranných štítků na prázdné předem připravené stojánky nebo sáčky. Je ideální pro produkční prostředí, která potřebují uspokojit širokou škálu produktů v malých sériích.

Zakázkově konstruovaný popisovač sáčků označuje horní a dolní část sáčků zavedených do stohů a dopravovaných do stohu s plachtou. Mezi příklady produktů patří mimo jiné: káva, THC, marihuana, produkty související s marihuanou, koření.

Pokud potřebujete řešení pro popisování sáčků, VKPAK poskytuje následující produkty, které splňují vaše požadavky