Automatický štítkovací stroj na kulaté lahve

Úvod

Stroj na označování kulatých lahví pro označování kulatých lahví. ovládání krokovým motorem nebo servomotorem pro lepší úchop, použijte programovatelné řízení PLC, odesílání štítků s detekcí elektrické energie. Lze připojit k online boční etiketovacímu stroji, k označení produktů online nebo k označení vnějšího povrchu balicího kartonu. Anti-falešné označování. přímé sestavení na výrobní lince nebo balicím stroji, k samostatnému ovládání nebo k ovládání skupiny, k automatickému označování.

Pro automatické označování kulatých, hranatých a plochých lahví pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl.

Štítkovač automaticky detekuje velikost štítku a správné místo na lahvi a nastaví příslušné parametry štítku - což je velmi užitečná funkce pro uživatele s více produkty k označení.

Automatický štítkovací stroj na kulaté lahve

Technický parametr

Rychlost označování1500-6000 bph, nastavitelný
Průměr lahvePod 120 mm
Šířka štítku10-200 mm
Délka štítku10-400 mm
Chyba štítkovače≤ ± 0,5 mm
Průměr role štítkuVnitřní průměr navijáku: 76 mm; Vnější průměr navijáku: Max. 360 mm
Čistá hmotnost550 kg
Obrysové velikosti3000 * 1500 * 1700 mm

Technické vlastnosti a použití:

1. Výstupní etikety krokovým motorem a přesný krokový motor poháněný etiketovací hlavou pomocí německé technologie. Stabilnější a s vysokou přesností označování a vyšší rychlostí. Vždy udržujte správný signál.

2. Kvalitní dopravník, běží stabilní a přesný, s dlouhou životností. Každá délka označení štítku, osvojení foto lektricity a kombinace PLC pro automatický výpočet, délku lze upravit pomocí dotykové obrazovky, pohodlné použití.

3. Krmení štítků přijímá vyrovnávací zařízení, aby se problém se štítkem snadno vyřešil. Kvalitní rámová konstrukce a komponenty z nerezové oceli jsou standardem. vnitřek větší ovládací skříně, elektrické zařízení s dobrým rozptylem tepla, snadno detekovatelné.

4. Humanizovaný design, menší poškození, vhodné pro údržbu. Dno vybavení s kolečkem, rohovými nožkami, pohodlné na podporu a snadné přemístění.

5. Může být připojen k celé výrobní lince nebo nezávislý k použití.

Automatický štítkovací stroj na kulaté lahve

Platí pro obvodový povrch etiket kulatých lahví třídy předmětů, lze je připojit k jednomu standardu a dvojitému standardu, zadní dvojitý standardní rozestup lze flexibilně upravit, jako jsou kulaté lahve s gelovou vodou, plechovky a další kulaté etikety na potraviny, široce používané v kosmetickém, potravinářském, farmaceutickém, dezinfekčním a jiném průmyslu.

Volitelné prostředky pro detekci periferního místa mohou být realizovány v obvodové ploše označující určené místo.

Volitelná pásková tiskárna a inkoustová tiskárna k dosažení data výroby vytištěného na štítku a informací o dávce k dosažení štítkování - dotovaná integrace.

aplikace

1, Pro štítek: samolepicí štítky, samolepicí fólie, elektronický kontrolní kód, čárový kód atd.

2, aplikace: Průměr 30mm ~ 90mm kulatá láhev mezi.

3, Průmysl: Široce používaný v medicíně, potravinářství, hračkách, kosmetice a dalších průmyslových odvětvích.

4, Použití: Označování dezinfekčních lahví, gelové dvojité standardní označení, lahve červeného vína jsou označeny označením polohy
a tak dále.

Automatický štítkovací stroj na kulaté lahve

Popis

1. Výkonné, stejné zařízení lze realizovat v jedné třídě předmětů kulaté etikety lahví a dvojitý standardní etiketovací standard, dvojitý standardní rozestup lze flexibilně upravit. Volitelné periferní zařízení pro detekci polohy lze realizovat ve funkci popisování polohy obvodového povrchu;

2. Štítky se překrývají a vysokotlaký horní konfigurační mechanismus, který kombinuje 3osý polohovací mechanismus, aby se zabránilo kolísání lahve a zlepšila se přesnost štítku;

3. Automatická láhev, využívající jarní organizace lahví k efektivnímu odstranění chyby způsobené samotnou lahví pod lahví
není hladký, zlepšuje stabilitu;

4. Je vybaven anglickým rozhraním a řídicím systémem PLC pro pohodlný provoz, rozhraní člověk-stroj s provozem
učí funkce, modifikace parametrů intuitivní, snadné přepínání různých funkcí;

5. Inteligentní ovládání, automatické fotoelektrické sledování, bez objektu bez označení, bez štítků s automatickou korekcí štítků a automatickou detekcí, štítky a odtok, aby se zabránilo plýtvání samolepkami;

6. Pevné zdraví, výroba primárního hliníku z nerezové oceli a vysoce kvalitní firma, v souladu s požadavky výroby GMP;

7. S funkcí automatického vypnutí, funkcí počítání výroby, funkcí úspory energie (žádná výroba ve stanoveném čase, zařízení se automaticky přepne do úsporného pohotovostního režimu), výzvy k nastavení výrobního čísla, ochranná funkce nastavení parametrů

Automatický štítkovací stroj na kulaté lahve

Pracovní proces

* Základní práce: vložte produkt na dopravní pás, do agentur pro dílčí lahve, dílčí agentury budou produkty lahvovat samostatně, senzor detekuje, že produkt předává signál vrácený do kontrolního systému označování, kontrolní systém na místě pro ovládání odpovídající karta Odeslat motor a být připevněna k poloze označení produktu, zatímco překračuje standard, je dokončena akce připojená k štítku.

* Postup: umístěte dopravníkový pás produktu (na který lze přistupovat po lince) -> Dodávka produktu -> Produkty vzdálené pár minut -> Testování produktu -> Umístění produktu -> Označení a zakryté orientační body -> shromážděte označovací produkty.