Může etiketovací stroj

Stroje na označování plechovek VKPAK

Ruční nanášení štítků je cenově dostupná a snadná metoda, ale není to praktický způsob nanášení štítků ve velkém množství. Automatizované etiketovací stroje ve vašem balicím systému umožňují efektivnější výrobu a šetří vám více času při snižování výrobních nákladů.

VKPAK vyrábí různé etiketovací a tiskové stroje pro automatický tisk a zabezpečení štítků pro širokou škálu typů nádob, jako jsou sklenice, lahve nebo plechovky. Naše výrobky používají odolné komponenty a nejnovější technologie od populárních značek, aby zajistily přesný tisk na vašich obalech.

Etiketovací stroje VKPAK na prodej pomáhají vybudovat flexibilnější balicí systém a trvanlivé výtisky, aby vaše značka vynikla mezi ostatními produkty v regálech. Nechte své obaly produktů hovořit za vás, přilákejte více zákazníků a sledujte, jak se vaše prodeje stupňují tím, že se rozhodnete pro obalová řešení VKPAK.

Náš etiketovací stroj na plechovky lze použít v typech plechovek

Hliníková plechovka, někdy chybně označovaná jako „plechovka“, je nádoba na jedno použití pro obaly vyrobené převážně z hliníku. Běžně se používá pro potraviny a nápoje, jako je pivo, pečené fazole a polévka, ale také pro výrobky, jako je olej, chemikálie a jiné tekutiny.

Plechovka na pití (nebo plechovka na nápoje) je kovová nádoba určená k zachycení pevné části kapaliny, jako jsou sycené nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, ovocné džusy, čaje, bylinné čaje, energetické nápoje atd.

Plechovka s olejem (olejnička nebo olejnička) je plechovka, která obsahuje olej (obvykle motorový olej) pro mazací stroje. Olej lze také použít k plnění luceren na bázi oleje. Povolání, označované jako naolejovač, může k mazání strojů používat (mimo jiné nástroje) olejovku.

Ocelová plechovka, plechovka, plechovky, ocelové obaly nebo plechovky jsou nádoby na distribuci nebo skladování zboží vyrobené z tenkého kovu. Mnoho plechovek vyžaduje otevření rozříznutím „konce“; jiné mají odnímatelné kryty. Mohou ukládat širokou škálu obsahu: potraviny, nápoje, olej, chemikálie atd.

Automatický etiketovací stroj, který naše společnost vyrábí, je určen pro tělo plechovky. Mají funkce automatického zastavení, počítání, úspory energie. Vhodné pro lahve, plechovky od piva a jiné válcové nádoby.

Máme nový etiketovací stroj na plechovky! To nám poskytne větší flexibilitu při balení speciálních piv. S našimi potištěnými plechovkami jsme museli objednávat určitý počet plechovek najednou, což omezovalo množství různých piv, které jsme mohli zabalit (protože nemůžeme uložit nekonečno plechovek!). Ale tento nový stroj nám umožňuje hromadně objednávat prázdné černé plechovky a štítky samostatně! Takže nyní můžeme experimentovat s balením různých oblíbených hospod pro širokou veřejnost! Plechovky k nám přicházejí černé, naplníme je pivem dne, zakryjeme a zašijeme, poté na ně plácneme štítek.

Co je to etiketovací stroj na plechovky?

Etiketovací nebo tiskový stroj na plechovky lze také nazvat následovně v závislosti na typu práce, kterou provádí, a na kontejneru, který stroj zvládne:

  • Etiketovací / tiskový stroj na plechovky nebo etiketovací / tiskový stroj na plechovky
  • Stroj na etiketování / tisk sklenic
  • Stroj na označování lahví

Jsou to stroje určené k tisku a nanášení štítků na různé výrobky, obaly nebo kontejnery. Mohou přilnout k mnoha typům povrchů, jako je hliník, bubny z vláken, plast, ocel a sklo.

Vzhledem k tomu, že etikety jsou v mnoha situacích velmi žádané, jsou etiketovací a tiskové stroje začleněny do provozu mnoha společností s velkým objemem balení produktů. Podniky, které mají systémy správy úložišť pro zásoby, také vyžadují speciální etiketovací zařízení. Dalším účelem těchto strojů je označování shody, protože jsou také integrovány do výrobních procesů výrobců zařízení.

Etiketovací a tiskové stroje sahají od ručních zařízení pro jednoduché dávkování etiket až po vysoce produkční stroje umožňující plně automatizované tiskové a aplikační procesy. Ve skutečnosti patří automatické etiketovací stroje k nejběžnějším typům etiketovacích strojů k prodeji na trhu, protože k fungování nepotřebují obsluhu. Pokud jde o etiketovací a tiskové stroje VKPAK, všechny mají automatické operace.

Hlavní součásti stroje na označování plechovek

Krmný zásobník č. 1
Podávací násypka hraje důležitou roli v celém procesu etiketování, protože zajišťuje přesné rozdělení etikety na nádoby. Napájí kontejnery do etiketovací stanice k etiketování, ke kterému dochází nepřetržitě a systematicky. Navíc zabraňuje rozbití kontejnerů a eliminuje potřebu ručního vkládání položek, které mají být označeny.

# 2 Označovací stanice
Tato stanice se skládá z etiketovací podložky a etiketovací hlavy, které můžete ovládat pro správné umístění, aby se přizpůsobily velikosti značené lahve.

# 3 Ovládací panel dotykové obrazovky
Ovládací panel umožňuje systematické řízení procesu označování. Tímto způsobem můžete upravit nebo změnit nastavení výrobního procesu. Kromě toho ovládací panel také upozorňuje operátora na jakékoli mimořádné události vyžadující okamžitou pozornost.

Mechanismus pohonu č. 4
Tento mechanismus má motor, válečkový systém a dopravník k pohonu celého etiketovacího stroje a pomáhá mu odpovídajícím způsobem pohybovat komponenty.

Jak mohou etiketovací stroje fungovat

Všichni mohou etiketovací a tiskové stroje v zásadě fungovat stejným způsobem. Počáteční fáze procesu etiketování začíná tím, že produkty jsou přiváděny do etiketovací stanice přes násypku. Na etiketovací stanici je víčko nebo tělo kontejneru označeno, protože je nepřetržitě posouváno dopravníkem.

U štítků citlivých na tlak se použije předem připravený štítek, který se při otáčení přilepí k víčku nebo válcovému tělu nádoby. Na druhou stranu optický laserový tiskový stroj a vstřikovací tiskový stroj tisknou na kontejnery pomocí laseru nebo inkoustu při průchodu etiketovací stanicí.

Označené / tištěné kontejnery se budou nadále pohybovat dopravníkem, dokud nedosáhnou konce řádku. Pokud nezastavíte, stroj provede proces označování zbytku kontejnerů.

Pokud potřebujete řešení pro označování plechovek, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky