Vertikální plastová láhev na přední a zadní boční oboustranný etiketovací stroj

Automatický samolepicí oboustranný etiketovací stroj je vhodný pro jednostranné nebo oboustranné etiketování plochých lahví, lahví zvláštního tvaru a hranatých lahví v denní chemii, domácí chemii, medicíně a potravinách. Jako jsou lahve s lubrikantem, lahve na prací prostředky, lahve na leštění bot, rybí lahve, lahve na nápoje, kosmetické lahve atd., Volitelná tiskárna s kódem pásky nebo inkoustová tiskárna, štítkování současně k dosažení čísla šarže tiskové produkce, data výroby a dalších informací, dosáhnout integrace etiketování a inkoustových tiskáren, snížení procesu balení a zlepšení efektivity výroby.

Vertikální plastová láhev na přední a zadní boční oboustranný etiketovací stroj

Úvod

Tento stroj na označování plastových lahví je řídicím systémem PLC, přijímá mnoho moderních elektronických technik, jako je technologie vyspělosti PLC, vysokorychlostní A / D převodník, fotoelektrická detekce, LCD displej s vysokou maticí, ovládání dotykové obrazovky a je to také nový produkt pro upgrade, který navrhl naše společnost .Řídicí jednotka je kombinována s mnoha aspekty, kterými jsou řízení mikropočítače (dotyková obrazovka, ovládací panel systému a panel signálního rozhraní); Signální senzor (difuzní odrazový fotoelektrický snímač a protilehlý fotoelektrický senzor); krokový motor a ovladač (krokový motor a ovladač krokového motoru); regulovaný napájecí zdroj (napájecí transformátor a panel regulovaného napájecího zdroje). Velmi rozsáhlý integrovaný obvod systému dováží vysoce kvalitní komponenty, které mají rychlou rychlost označování, vysokou spolehlivost a dobrou stabilitu. Tento řadič byl vyvinut z tradičního řadiče LCD, ale liší se od tradičního řadiče LCD, je to nejen nadrozměrné rozhraní člověk-stroj, ale také přidaný grafický displej a funkce informačního cue usnadňují ovládání a humanizaci stroje. Zvláště přidejte digitální ovládání motoru s nastavitelnou rychlostí, které realizovalo ovládání samostatných rychlostí lahví, rychlosti posouvání etiket a rychlosti přenosu lahví a také řízení startu a zastavení. Potom to skutečně znamená, že všechny běžící stroje jsou řízeny ovladačem.

Vertikální plastová láhev na přední a zadní boční oboustranný etiketovací stroj

Technický parametr

Rychlost označování40-150ks / minutu
Průměr lahvePod 120 mm
Velikost štítku(L) 20-280 mm (H) 30-140 mm
Chyba štítkovače≤ ± 1 mm
Vnější průměr cívky:Max. 360 mm
vnitřní průměr role štítkuφ76mm
Čistá hmotnost300 kg
Obrysové velikosti2000 * 900 * 1700 mm

Vertikální plastová láhev na přední a zadní boční oboustranný etiketovací stroj

Technické vlastnosti a použití:

1. Tato elektronická řídicí jednotka stroje na označování plastových lahví, která se skládá z mainframu, dopravního pásu, oddělovacího zařízení, etiketovací stanice, štítku objemu, přepážky štítku objemu a ovládací obrazovky atd.

2. Rezervace výstupu: můžete nastavit požadovaný výstup, byl zastaven, jakmile bylo dosaženo cíle.

3. Počítat výstup pro každou směnu: spočítat všechny štítky pro každou směnu, aby výroba účinně kontrolovala celkovou produkci.

4. Zastavte se automaticky, jakmile jsou štítky vyčerpány: může upozornit, jakmile jsou všechny štítky vyčerpány.

5. Centralizované ovládání motoru pro nastavení rychlosti: Řídicí jednotka může přímo ovládat rychlost každého motoru pro nastavení rychlosti, spouštět a zastavovat.

Vertikální plastová láhev na přední a zadní boční oboustranný etiketovací stroj

6. Na dotykové obrazovce se pro různá rozhraní zobrazuje odlišný obsah. realizované pohybové menu, všestranný alarm a názorně vysvětlené čínsky.

7. Rezerva na vypnutí dat: Řídicí jednotka může chránit nastavení parametrů a statistická data, aby se zabránilo ztrátě dat v případě náhodného vypnutí stroje.

8. Indikace poruchy: sledujte mnoho chyb v postupu označování, stroj se automaticky vypne s alarmem a červené světlo se rozsvítí, jakmile se systém porouchá.

9. Tento stroj na označování plastových lahví Vhodný pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl, jako je kruhové etiketování a etiketování kulatých předmětů.