Stroj na označování oválných lahví

Aplikátory oválných štítků VKPAK jsou nejuniverzálnější a splňují požadavky moderních obalů, které vyžadují vysokou účinnost, přesnost a spolehlivost při zachování nízkých rozpočtových nákladů. Naši aplikátoři samolepících etiket na oválné etikety mohou aplikovat jednotlivé, přední a zadní nebo ovinovací etikety na ploché, oválné, hranaté, kulaté lahve nebo nádoby. Náš modul zajišťuje maximální stabilitu a rovnou polohu oválných lahví. Tento modul zajišťuje dokonalé vyrovnání lahví na dopravníku pro přesnou aplikaci etiket vhodných pro téměř všechny typy lahví.

Vysoce výkonný etiketovací stroj je speciálně navržen pro oválné lahve z měkkého plastu, aby se zabránilo nedostatečnému označení etiket na hraně nebo nižší přesnosti pro nepravidelné lahve.

Oválné lahve jsou ideální pro nejrůznější použití a průmyslová odvětví, mimo jiné:

  • Biotechnologie
  • Plnící smlouvy
  • Životní prostředí
  • Jídlo a příchutě
  • Zdravotní péče
  • Dům a zahrada
  • Chemikálie pro domácnost
  • Úklid / kanalizace
  • Osobní péče
  • Farmaceutické

VKPAK konfigurovaný pro ploché a oválné výrobky má vynikající přesnost a snadné nastavení. Pokud máte ploché nebo oválné výrobky, které potřebují jednu, dvě nebo dokonce tři etikety, má VKPAK předpoklad designu, který usnadňuje opakovanou instalaci. Obrázek níže naznačuje naše myšlení - což znamená navrhnout pro skutečný svět ne nereálné naděje, že štětiny fixního stíracího kartáče budou vyvíjet rovnoměrný tlak na zakřivený povrch (v tomto případě lze křivku povrchu produktu sledovat pomocí náš pružinový držák kartáče). Jako stroj VKPAK nabízí možnost přidání modulů v době objednávky nebo po uvedení na trh oválný a kulatý produkt s velmi rychlou výměnou produktu.

Nenechte se vyděsit cenami našich konkurentů pro vybavení, které vypadá jako naše - což pravděpodobně nebude odpovídat našemu výkonu - všichni naši klienti jsou potěšeni hodnotou, kterou naše zařízení představuje.

Funkce

Rychlé změny - K výměně produktu nejsou potřeba žádné nástroje. Velká ruční kola umožňují téměř bezproblémové seřizování bez nutnosti asistence motoru (Motorová asistence zvyšuje náklady / složitost a ještě něco navíc). Rozhodli jsme se, že to zjednodušíme nastavením polohy výběrem trochu dražších leptaných pravítek a škálováním „digitálních indikátorů“, které časem mohou selhat (opět další věc, kterou je třeba opravit). Doba nastavení mezi úlohami je jednoduchá a rychlá.

Opakovatelnost - Všechna elektronická nastavení / parametry vaší produkční úlohy lze uložit na dotykovou obrazovku, což umožňuje přesnou opakovatelnost mezi běhy.

Flexibilita - VKPAK je navržen v modulárním formátu umožňujícím více konfigurací tak, aby vyhovovaly vašemu rozsahu úloh. Mechanika i elektronika jsou modulární, což umožňuje rychlé přidávání a odebírání mechaniky a elektroniky.

Barevná dotyková obrazovka - je snadno použitelný a snadno srozumitelný. K dispozici jsou také informace o stavu zařízení a nabídky řešení potíží.

Pokud potřebujete řešení pro oválné značení lahví, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky