Plně automatický stroj na označování etiket ze skleněných lahví

Úvod:

Automatický etiketovací stroj na studené lepidlo lze aplikovat na skleněnou láhev s aplikátorem etiketování sklenice na víno s hliníkovou plechovkou s pastou.

Stroj je vyroben z nerezové oceli SUS304 a vysoce kvalitní hliníkové slitiny.

Pro etiketovací hlavu se používá importovaný krokový motor nebo servomotor pro zajištění rychlosti a přesnosti etiketování.

Fotoelektřina a řídicí systém používají pokročilé komponenty z Německa, Japonska nebo Tchaj-wanu.

Použijte řídicí systém rozhraní PLC člověk-stroj, který je snadno srozumitelný.

Plně automatický stroj na označování etiket ze skleněných lahví

Technický parametr:

OznačeníŠtítek za studena / papírový štítek
Maximální kapacita40-100 BPM
Průměr lahve20 mm ~ φ120 mm
Výška láhve20 mm ~ 250 mm
Délka štítku10 mm ~ 300 mm
Šířka štítku10 mm ~ 150 mm
Výška lahví± 1 mm
tvar lahví50 mm ~ 280 mm
tvar lahvíČtvercová, kulatá, oválná, plochá láhev
Síla kontrakční pece1,1 kW
aplikacelepicí etiketovací stroj

Hlavní rysy

1) Široký rozsah použití, může vyhovět potřebám všech kulatých etiket lahví nebo polokruhových etiket, přepínání etiket mezi lahví je jednoduché, snadno nastavitelné

2) Přesnost štítku je dobrá, objížďka pásky využívá usměrňovací mechanismus, páska se neodchyluje, tři směry polohy označení x / y / z a sklon jsou nastavitelné s osmi stupni volnosti a nastavení nemá mrtvý úhel.

3) Kvalita štítku je vynikající, použijte elastický pásový kryt, štítek je plochý, bez vrásek, zlepšete kvalitu balení.

4) Aplikace je flexibilní, etiketovací stroj na lahve je vybaven funkcí automatického oddělování lahví, může být vyroben v jednom stroji a může být také spojen s výrobní linkou.

5) Inteligentní ovládání, automatické fotoelektrické sledování, neoznačení, nestandardní automatická korekce a automatická detekce štítku, prevence úniku a odpad ze štítku.

6) Vysoká stabilita, podpůrné zařízení běží 7 × 24 hodin, Mitsubishi PLC, SIEMENS Touch, senzor lahví KEYENCE, vysoce přesný snímač etiket Leuze.

7) Nastavení je jednoduché, rychlost etiketování, rychlost dopravy a rychlost oddělování lahví lze realizovat plynulou regulací rychlosti a úprava se provádí podle požadavku.

8) Silný a odolný, přijmout mechanismus pro nastavení tří tyčí, plně využít stability trojúhelníku, celý stroj je pevný a odolný. Je vyroben z plné nerezové oceli ss304, což odpovídá požadavkům výroby GMP.