Profesionální výrobce průmyslového štítkovacího stroje s kulatými nádobami

Profesionální výrobce průmyslových etiketovacích strojů na kulaté nádoby je určen pro kulaté lahve různých velikostí, jako jsou kulaté sklenice, kulaté lahve, kulaté plechovky, které lze použít v průmyslových odvětvích kosmetiky, potravin, léčiv, každodenních chemikálií a tak dále.

Hlavní rysy:

1. Přijměte servomotor nebo německý originální importovaný etiketovací stroj, abyste vyhověli potřebám různých zákazníků.

2. Pro provoz na jednom stroji lze k maximalizaci efektivity výroby použít otočný talíř pro plnění lahví dovnitř a ven.

3. Celkovým materiálem zařízení je mezinárodní standard SUS304 a dovážený materiál ze slitiny hliníku, dvouvrstvá eloxovací úprava, s vysokou odolností proti korozi, takže nikdy nebude rez a deformace.

4. Po vložení průhledného štítku není bublina a lepicí štítek se nesloží.

Hlavní části:

Elektrická skříň, dopravník, zařízení se samostatnou lahví, zařízení s etiketou v roli, zařízení s etiketou štětce, 1 # etiketovací stroj, operační systém a kontrolní systém.

Popis funkce zařízení:

Kontrolní systém: Použijte řídicí systém PLC značky SIEMENS s vysoce stabilním provozem a extrémně nízkou poruchovostí;

Operační systém: 7palcová dotyková obrazovka člověk-stroj, přímé vizuální rozhraní, snadné ovládání, v čínštině a angličtině dva druhy jazyka, také bohatá s funkcí nápovědy a funkcí zobrazení poruch;

Zkontrolovat systém: Použijte německý snímač LEUZE pro kontrolu štítků, automatická stanice pro kontrolu štítků, stabilní a pohodlná, nemají mnohem vyšší požadavek na pracovníka.

Odeslat systém štítků: Použijte vysoce výkonný servořízení SIEMENS, stabilní při vysoké rychlosti.

Funkce alarmu: Například únik látky, rozbitý štítek nebo jiná porucha během práce stroje, vše způsobí poplach a přestane fungovat.

Materiál stroje: Stroj a náhradní díly používají materiál z nerezové oceli S304 a eloxované slitiny hliníku senior, s vysokou odolností proti korozi a nikdy bez rzi.

Způsob označení: K odeslání štítku na povrch produktu použijte systém servo send label.

Nízkonapěťový obvod používá německou značku Schneider.

Hlavní parametr:

Jízdní režimServomotor
Výnos (ks / min)20-150 (lze nastavit)
Směr provozuVlevo nebo vpravo
Rychlost dopravníku≤40 m / min
Přesnost označení± 1,0 mm
Vnitřní průměr role štítku76 mm
Vnější průměr role štítku350 mm (max.)
Vhodná velikost štítkuStandardní velikost: H: 15-130 mm L: 15-300 mm
(Jiná velikost lze přizpůsobit)
Vhodná velikost lahvíLze přizpůsobit
Tiskové zařízení používá vzduch5 kg / cm ²
Napájení1 000 W
Hmotnost350
Výška dopravníku900 ± 50 mm (výška lze přizpůsobit)
Velikost stroje1800 (D) 800 (Š) 1300 (V) mm
Napětí110V / 220V / 380V

Pracovní proces:

A. lahve se přesouvají do samostatného zařízení na láhve k oddělení, udržují lahve v určité vzdálenosti a pohybují se ve středové linii.

b. Když senzor zkontroluje láhev, odešle signál do PLC, PLC nejprve přijme informace o signálu, poté výstupní signál do ovladače servomotoru, poháněného hnacím motorem pro odeslání štítku.

C. Zařízení štítek štětce kolem štítku na láhvi nejprve na jedné straně, pak láhev válcování kolem v zařízení štítku role, štětec štítek na těle láhve kolem, štítkování dokončit.

Dopravník může být vyroben v závislosti na velikosti lahve, rychlost etikety lze upravit. Etiketovací stroj může být spojen s výrobní linkou nebo samotným provozem.