Automatický vysokorychlostní etiketovací stroj na smršťovací rukávy

Obecně tohoto etiketovacího stroje

Automatický stroj na označování kulatých lahví přijímá programovatelný řadič PLC, importovaný servomotor, servopohon, frekvenční měnič a převodník; kromě toho tento stroj na etikety lahví využívá polohovací modul, aby zajistil přesný, rychlý a stabilní odlévací štítek. Náš etiketovací stroj na lahve má nejen velmi přesnou polohu pro odlévání etiket, ale vydrží i dokonalý tvar lahve po smrštění.

Použití vysokorychlostního etiketovacího stroje na smršťovací návleky na lahve

Automatický etiketovací stroj na lahve se vztahuje na potravinářský a nápojový průmysl, jako je ovocný džus, čaj, nápoje, mléčné výrobky, čistá voda, koření, pivo a sportovní nápoje atd. Ze všech druhů lahví; tento stroj na etikety na lahve je vhodný pro různé druhy lahví, například: kulatá láhev, čtvercová láhev, plochá láhev, zakřivená láhev a ve tvaru šálku atd. vydrží dokonalý tvar lahve po smrštění.

Charakter zařízení vysokorychlostního etiketovacího stroje na smršťovací rukávy

1. Celý stroj obsahuje velké množství nerezové oceli a kvalitní ulminiové slitiny, přiměřený zlom, kompaktní, pohodlné nastavení;

2. Smršťovací fólie objem štítku stojanu, zápas s nastavitelným zařízením, pohodlné nastavení podle různých objem štítku 5 ~ 10 papír trubice.

3. Jednoduše instalace, pak může být vhodný pro čtvercové a kulaté lahve.

4. Není třeba žádný nástroj, otočný mechanismus je vhodný pro nastavení, platí pro různé typy lahví.

5. Unikátní metoda označování rukávů, přijměte metodu označování rukávů, nejen pohodlnou, ale také rozumnou.

6. Jedinečný design nožové desky, v rámci rozsahu specifikace, může zabránit výměně základny nože, výměna nože je rychlá a pohodlná.

7. Přijměte japonský importní servo systém a vysoce citlivý fotoelektrický, přesnost řezání štítků je velmi vysoká.

8. Systém umístění štítku, může podporovat a degradovat umístění ve fázi úpravy podle konkrétního požadavku na typ lahve.

9. Skříň ovládání elektrického zařízení z nerezové oceli, ovládání se přizpůsobí japonskému PLC OMRON.

10. Přijměte pokročilou technologii automatického ovládání rozhraní člověk-počítač, všechny klíčové elektrické komponenty se přizpůsobují mezinárodní slavné průmyslové značce.

Pokud vás zajímají naše produkty nebo chcete získat podrobnější informace o produktu, neváhejte nás kontaktovat. Vítejte také v naší továrně!

Produkční kapacita Dle požadavků zákazníků
 Specifikace štítku φ30 ~ 90 mm
 Průměr lahve a plechovky φ28 ~ 90 mm
 Délka štítku 30 ~ 250 mm
 Tloušťka štítku ≥ 0,035 mm
 Materiál štítku PVC / PET / OPS
 Síla hlavního stroje 4KW (220 V, 50 Hz)
 Vnější velikost 2100 × 900 × 2200 mm
 Hmotnost 480 kg