Automatický oboustranný štítkovací stroj na přední a zadní stranu

Automatický oboustranný přední a zadní samolepicí etiketovací stroj na lahve je navržen tak, aby zvládl širokou škálu aplikací samolepicího etiketování s rychlostí a přesností v konfiguraci s jednou, dvěma nebo třemi etiketovacími hlavami, lze použít přední, zadní, částečný obal nebo plný zabalte etikety i špičkové etikety evidentní proti neoprávněné manipulaci. Dva dávkovače etiket fungují samostatně pro etiketování na jedné straně nebo fungují současně pro oboustranné etiketování, což umožňuje různou velikost aplikace etiket na obou stranách. Pro etikety s částečným nebo úplným balením, jakož i pro etikety s viditelnou manipulací nebo propagační vrchní etikety je k dispozici volitelná balicí stanice. Přední a zadní štítkovač je vybaven systémem vyrovnání řetězu pro orientaci produktu, který zajišťuje správné umístění nádob před nalepením štítku. Poloha kontejneru se nastavuje pomocí motorových řetězů namontovaných na pružině, než se pohne pod chapačem hlavy, kde se uvolní. Uchopovač hlavy je namontován na vertikálním vřetenovém systému z nerezové oceli pro snadné nastavení v případě potřeby. Mezi další funkce patří konstrukce z nerezové oceli a komponenty z eloxování, světově proslulé elektronické součástky, pohon servomotoru, aktivovaný pomocný web, ovládání PLC a uživatelsky přívětivé HMI.

Přijměte vysoce kvalitní kolečko, abyste mezi lahvemi ponechali určitý prostor, abyste zajistili, že štítky nezmeškáte. Rychlost otáčení houbičkového kola lze nastavit tak, aby se upravil prostor mezi dvěma lahvemi.

Části stroje, které ukládají štítky a shromažďují papír na štítky, jsou navrženy tak, aby byly nastavitelné tak, aby vyhovovaly nejrůznějším štítkům.

Přijměte fotoelektrické zařízení dovezené z Německa a vysoce kvalitní servomotor, přesnost značení se výrazně zlepšila.
Popis výrobku:

Stroj je ekonomický a snadno ovladatelný, je vybaven dotykovou obrazovkou HMI a řídicím systémem PLC. Integrovaný mikročip umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení a změnu. Tento automatický etiketovací systém je ideální pro válcové, ploché a hranaté nádoby.

Tento stroj je široce vhodný pro potravinářský, kosmetický, farmaceutický, pesticidní a další průmysl. Jedná se o jednostranné a oboustranné značení pro ploché, čtvercové a kulaté lahve o objemu pod 1 litr. Automatické ovládání pomocí počítače (PLC), snadné ovládání. Žádná láhev, žádné označení. Může snadno změnit specifikace. Přijímá servomotor, dosáhl nízké rychlosti poruchy v uzavřené smyčce. Vysoká účinnost. Vysoká rychlost.

Popis pracovního postupu

Lahvička → kontrola → etiketa → etiketa tahu → hotové výrobky
Když je lahvička v etiketovacím stroji, nejdříve šikmá pozice. Korekce láhve před vstupem do mechanismu tlaku, Tlak je mechanismus akce je, aby láhev mohla být stabilní, bez jakéhokoli rozkladu při chůzi dopředu. Poloha značky na pásku, prostřednictvím signálu detekce senzoru zahájit standardní akci, zahájit označování. vpřed k tahu se štítek tahu na obou stranách štítku na lahvi přilepí a poté dokončete proces označování.

Klíčové vlastnosti

♦ Součásti z eloxovaného hliníku vyrobené z odolné nerezové oceli

♦ Elektronické součástky jsou světoznámá značka

♦ Schopné označovat ploché, oválné, čtvercové a kulaté nádoby

♦ Oddělovací kolo přívodu lahve s proměnnou rychlostí

♦ Řízení PLC a uživatelsky přívětivé HMI

♦ Servomotorový pohon poskytuje přesné a vysokorychlostní opakovatelné označení

♦ K stabilizaci etikety je k dispozici horní stabilizační / dopravní pás.

♦ Automatická synchronizovaná hlava štítku a dopravní pás

♦ Využití webu s podporou energie

♦ Detekce nízkého nebo chybějícího štítku se systémem automatického zastavení, aby se zabránilo chybnému označení

♦ Bezdotykové fotočočky

♦ Počítadlo štítků

Dostupné možnosti

♦ Kodér tisku horkých známek se základnou (tiskne znaky přímo na štítek)

♦ Čiré snímače štítků (schopné detekovat průhledné štítky)

♦ Ovíjecí stanice

Technické specifikace

SměrZleva doprava nebo zprava doleva
Rychlost120-250CPM (v závislosti na vlastnostech produktu a rychlosti posuvu)
Průměr nádobyD: 30-300 mm Š: 20-140 mm
Výška kontejneru55-400 mm
Délka štítku15-300 mm
Výška štítku10 - 150 mm
Přesnost označení± 1 mm (v závislosti na vlastnostech produktu)
Velikost role štítku320 mm (max.)
Velikost jádra štítku76 mm
Elektrické napájení110 / 220V 50 / 60HZ 1PH 2500W
Hmotnost310 kg
Dimenze2800x1450x1500mm