Stroj na označování plochých lahví

Plně automatický etiketovací stroj na ploché lahve je vhodný pro použití v mnoha druzích výrobků, jako je papírová krabička, kapsa na šanony, papírový pilník, lepenka a etikety na knihách atd. Lze také použít přidání a použití různých překrývajících se mechanismů pro některé povrchové označování výrobků, jejichž povrchy bývají hladké. Jeho integrovaný provoz běžícího procesu je následující:

Nejprve se produkty, které čekají na označení, dají nebo dodají ruční prací, strojem na štípání karet nebo připojením průtokového potrubí. A dopravní pás dodává výrobky a opravný mechanismus, jako je vodicí tyč, je nastavuje správně. Upravené produkty projdou induktorem s pohonem dopravního pásu. Poté, co induktor získá signál, odešle zprávu do programového úložiště, které tento signál přijme, vydá signál ke kontrole značky hlavy a realizuje funkci označování. Po označení budou výrobky štítkem opět překryty mechanismem překrytí. V té době bude dokončen celý proces overlying label. Produkty se štítkem lze sbírat.

Stroj tohoto štítkovacího stroje na boční štítky / štítkovače plochých lahví je velmi uživatelsky přívětivý a velmi robustní. Je velmi vhodný pro nanášení štítků na přední, zadní a boční stranu; plochých, oválných, čtvercových, kulatých nádob. Dále má toto moderní zařízení pro etiketování plochých lahví kapacitu maximálně 100 etiket za minutu, na základě tvaru a velikosti etiket a produktů. Rychlost etiketování také závisí na stabilním pohybu produktu na dopravníku stroje při vyšší rychlosti. Tento automatický, vertikální a lineární stroj má systém vyrovnání produktu, který je synchronizován se systémem horního přidržovacího pásu. Zahrnuje dokonce nejnovější systém vydávání štítků řízený mikroprocesorem a jedinečný systém snímání štítků a produktů. Tento víceúčelový stroj na označování plochých lahví ve skutečnosti splňuje různé požadavky mnoha uživatelů na moderní balení. Jedná se o velmi rychlé, přesné, efektivní a dlouhodobé zařízení. Jednoduché nastavení má za následek minimální výměnu nástrojů nebo dílů. Tento etiketovací stroj na ploché láhve může být navíc speciálně navržen s kapesním systémem a systémem šnekových krmiv; pro přesné vyrovnání lahví na dopravníku pro dokonalé použití štítků. Zahrnuje dokonce zřetelný jediný bod a synchronizovaný systém regulace rychlosti. Vlastní systém detekce délky štítku pomáhá vyhnout se ručnímu zadávání a ukládání údajů o délce štítku do paměti a načítání stejných dat pokaždé, když se změní velikost štítku a restartuje zařízení. Tento systém označování plochých lahví proto šetří váš čas, zabraňuje prostojům stroje, zvyšuje produkci a snižuje výdaje. Kromě tohoto automatizovaného zařízení na označování lahví lze také použít k nanášení štítků na jednostranné ploché lahve a dokonce i na etikety se štítky na kulaté tvary. K dispozici je také volitelná skleněná nebo akrylová bezpečnostní skříň.

Automatický etiketovací stroj s plochými lahvemi je jedním z nejpříjemnějších pro uživatele. Vhodné pro nanášení předních, zadních nebo bočních štítků na ploché / oválné / čtvercové / kulaté nádoby s výkonem až 120 štítků za minutu v závislosti na tvaru / velikosti a velikosti štítku. Automatický systém vyrovnání produktu synchronizovaný se systémem horního přidržovacího pásu. Zařízení obsahuje moderní sofistikovaný mikroprocesorový systém vydávání štítků s uživatelsky přívětivým snímacím systémem štítku a produktu. Stroj, který je k dispozici také s volitelným ovinovacím systémem, umožňuje flexibilnější použití pro nanášení jednostranných štítků na ploché lahve nebo pro nanášení ovinovacích štítků na kulaté výrobky.

Nejuniverzálnější, elegantně navržený lineární etiketovací stroj, který splňuje potřeby hlavních uživatelů moderních balicích linek a vyžaduje vysokou účinnost s rychlostí, přesností a trvanlivostí. Snadno použitelné úpravy vyžadující minimální nástroj nebo výměnu dílů. Stroj může být navržen a dodáván s robotizovaným systémem dvojitých pohyblivých kapes nebo systémem dvojitého šneku zajišťujícího dokonalé vyrovnání lahví na dopravníku pro přesnou aplikaci etiket. Výběr stabilizačního systému produktu závisí na tvaru, velikosti a požadované rychlosti produktu.

Štítkovací etiketovací stroj má svůj vlastní jedinečný jednobodový synchronizovaný systém řízení rychlosti. Integrované automatické systémy detekce délky štítků eliminují potřebu ručního podávání a ukládání dat o délce štítku do paměti a jejich načítání pokaždé, když se mění velikost štítku a restartuje se stroj. Systém tak šetří drahocenný čas, vyhýbá se době odstavení stroje a pomáhá dosáhnout vyšší produkce. Stroj lze dodat s volitelným tvrzeným (manipulovaným) sklem nebo akrylovým bezpečnostním krytem. Stroje vyžadující všechny základní funkce jako standardní vybavení, aby odpovídaly aktuálním potřebám trhu a také šetří náklady a čas.

Stroj může být navržen speciálně pro nanášení jednostranných plochých lahví, stejně jako etiket / obalů na kulaté lahve jako volitelné příslušenství.

Hlavní mechanismy plně automatického etiketovacího stroje na rovný povrch:

1. Nastavením sedadla značky můžete upravit směr osy X, osy Y, osy Z a osy R.

2. Značka zahrnuje součásti - sběrací mechanismus, válečkový mechanismus, loupací mechanismus, podávací mechanismus, přepravní zařízení a tažení motoru.

3. Dopravní pás slouží k dopravení výrobků, které mají být označeny, do oblasti označování a jejich dokončení. Poté odešlete produkty z této oblasti.

4. Dopravníková lišta funguje jako pozitivní efekt při dodávce produktů.

5. Dotyk na obrazovce. Provozní rozhraní člověk-stroj se používá k řízení stavu otevření a zastavení zařízení, změně parametrů ladění, sledování I / O monitorování atd.

6. Ovládání elektrické skříňky se provádí na konfiguraci obvodu zařízení.

Pokud potřebujete řešení pro označování plochých lahví, společnost VKPAK nabízí následující produkty, které splňují vaše požadavky