Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

Úvod

Tento stroj na označování čtvercových lahví je vybaven dotykovou obrazovkou počítače, která rozkládá integrovaný obvod ve velkém měřítku. je řízen mikropočítačem s dotykovou obrazovkou čínských znaků, realizovala komunikaci člověk-stroj. Konfigurace mikropočítače je užitečná pro veškeré zadávání dat pomocí dotykové obrazovky a také pro komplexní kontrolu provozních podmínek po spuštění stroje.

Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

PLC kulatý lepicí etiketovací stroj je produktem modernizace společnosti, která má jednoduchou a rozumnou strukturu a je snadno ovladatelná. Produkci lze upravit specifikací a vlastnostmi lahví a etiket. je vhodný pro všechny druhy lahví. Transparentní samolepicí samolepka i neprůhledná samolepicí samolepka mohou být dobře označeny na lahvích nebo nádobách, ať už jde o skleněné lahve nebo plastové lahve, které se používají v potravinářství, strojírenství nebo kosmetice.

Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

Technický parametr

Rychlost označování30 ~ 120 lahví / minutu (záleží na velikosti nádoby a délce štítku)
Vnější průměr nádoby20 x 120 mm
Výška kontejneru35 x 200 mm
Rozsah délky štítku233 × 200 mm
Rozsah výšky štítku15 ~ 90 mm
Chyba štítkovače≤ ± 0,5 mm
Průměr role štítkuVnitřní průměr navijáku: 76 mm; Vnější průměr navijáku: Max. 360 mm
směr propustnostiVlevo → Vpravo
Čistá hmotnost650 kg
Obrysové velikosti2400 mm * 800 mm * 1370 mm

Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

Technické vlastnosti a použití:

1. specifikace kotouče štítku: průměr kotouče štítku je ≤350 mm, maximální šířka je 90 mm, průměr otvoru kotouče je 75 mm.

2. provozní teplota: 5 ~ 35 ℃

3. Provozní vlhkost : 30% ~ 80% RH

4. Provozní prostředí : Žádný hořlavý a výbušný plyn a prach

Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

Pracovní principy:

Řídicí jednotka spustí krokový motor přenosového štítku a přenos štítku rychle, jakmile zjistí, že lahve je třeba označit pomocí snímače polohy lahví a posouváním štítkového motoru dohromady. Operace přenosu štítku se zastaví, jakmile zjistí mezeru mezi štítky, v tuto chvíli se odešlou kódovací signály. Řídicí jednotka spočítala naše označené lahve a obnovila data a zobrazila se na obrazovce. Řídicí jednotka také monitoruje všechna nastavení parametrů a alarm včas, aby mohla řídit chod stroje.

1. Tato řada produktů je vhodná nejen pro kulaté plechovky / nádoby / lahve / lahve, ale také pro ploché čtvercové láhve ve farmaceutickém, pesticidním, potravinářském a chemickém průmyslu.

2. Může automaticky dokončit seskupování lahví, odesílání pásků značek, synchronní oddělení štítků, označování a automatický tisk čísla šarže atd.

3. S technologií mechaniky využívá k pohonu velký momentový motor a importovaný systém fotoelektrického řízení a řízení programu PLC, což zaručuje přesné označení, stabilní, spolehlivé a vysokou účinnost.

Stroj na označování oboustranných plochých lahví pro různé sklenice na ploché čtvercové láhve

  • S mikropočítačovým štítkovacím systémem, rychlým a stabilním, vhodným pro dlouhodobou práci s funkcí kontroly systému: štítky chybí nebo jsou rozbité, vynechávají se, e-stop, abnormální převod frekvence, chybí páska psacího stroje, dokáže detekovat vše a poté se zastaví automaticky.
  • Funkce I / O self-check, dokáže zobrazit všechny fotoelektrické signály a motor systému, zkrátit dobu opravy, snížit náklady na údržbu.
  • Díky krokové regulaci rychlosti se rychlost etiketování automaticky mění podle dopravní rychlosti, není třeba pohybovat etiketovacím senzorem.
  • Vyrobeno ze slitiny SUS304 a absolventů, zcela splňující požadavky GMP.

1. Jaký máte etiketovací stroj?

Vážený zákazníku, máme automatický a poloautomatický etiketovací stroj na kulaté nádoby a rovný povrch. Některý model pro jeden štítek a jiný pro dva štítky nebo dokonce více. A my můžeme navrhnout stroj podle vaší konkrétní etiketovací situace.

Společnost pls nám tedy mohla zaslat vaše požadavky na označování, my vám poskytneme uspokojivé řešení pro označování.

2. Mohli bychom přidat kódovací stroj k tisku data a čísla šarže?

Ano, můžete zvolit přidání kódovacího zařízení pro tisk písmen a čísla, které chcete. Je to horké razítko a může tisknout maximálně tři řádky.

3. Jaké informace bychom měli dodat ke kontrole vhodného modelu?

Pošlete nám obrázek vašeho kontejneru a štítku, stejně jako velikost kontejneru a štítku.
Pokud je to možné, sdělte nám také, jaký typ štítku používáte. (Například pro samolepicí, lepicí, horké lepidlo atd., Ať už je štítek v roli nebo kusech.)
Poté vás necháme zkontrolovat vhodný model.