Vysokorychlostní plně automatický etiketovací stroj na smršťovací návleky

Vysokorychlostní etiketovací stroj na smršťovací návleky je navržen pro velkoobjemovou produkci, aby dodával a smršťoval konzistentní proud štítkových návleků a pásů evidentních proti manipulaci na různých prázdných nebo plněných kulatých, čtvercových, obdélníkových, oválných nádobách z plastu, skla a kovu, které jsou široce používány pro nápoje, potraviny, farmaceutické výrobky, výrobky osobní péče, výrobky pro domácnost, chemikálie a další průmyslové výrobky, aby vyhovovaly požadavkům vašeho pracovního postupu. Každý stroj na smršťovací rukávy se skládá ze stroje na smršťování etiket, parního smršťovacího tunelu, parního generátoru a dopravníku.

Technické specifikace

model čísloSLM-350SLM-450SLM-600
Rozsah rychlostí350 ot / min450 ot / min600 ot / min
Tvar nádobyKulaté, čtvercové, obdélníkové a oválné nádoby s obrysy
Typ kontejneruSklo, plast a kov
Materiál štítku na rukávuPVC, PET, OPS a OPP
Tloušťka materiálu0,03-0,13 mm
Kontejner Dimeters28-125 mm
Výška kontejneru50-305 mm
Rukáv ležel naplocho25-200 mm
Délka střihu rukávu38-305 mm
Velikost jádra5 ″ - 10 ″ nastavitelné
Vnější průměr plného cívky500 mm
Elektrické napájení220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Rozměr stroje2,1 × 1,1x2M2,1 × 1,2 × 2M2,5 × 1,2 × 2,2 mil

Tento vysokorychlostní etiketovací stroj na smršťovací návleky je vyroben z nerezové oceli třídy 304, která poskytuje pevnost a snižuje vibrace a zároveň nabízí tichý provoz, navržený se servopohonem, poháněnými válečky štítků řízenými PLC, výměnnou řezací jednotkou a natáčecími kolečky pro přesné a konzistentní smršťování popisování rukávů, inovativní standardní systém dvojitého odvíjení umožňuje nepřetržitý provoz pouze s krátkým zastavením spojování, aby uživatelé maximalizovali produkci s minimální dobou odstávky, systém rychlé výměny trnů minimalizuje prostoje od jednoho produktu k druhému, vícestranný rotační řezací mechanismus zajišťuje extrémně hladký, rovnoměrný řezání filmu, tento jedinečný modulární design umožňuje snadnou výměnu nožů nebo rychlé změny jiných nástrojů bez výměny nástrojů při změně formátu štítku nebo velikosti kontejneru. Uživatelé mají také možnost dokoupit další trny pro různé velikosti a tvary nádob. Běhy produktů jsou programovány pomocí uživatelsky přívětivého ovládacího panelu HMI na dotykové obrazovce.

Klíčové vlastnosti

1. Obrácení rychlosti.

2. Vstup do láhve, Automatická dešifrovací láhev, Tlaková láhev, Tepelné těsnění - Řezání pily, Lisování PE, Smršťování, Chlazení.

3. Tento stroj používá mechanismus míchání vzduchem při tlačení lahve a řezání za tepla. Využívá ploché hedvábné pulzní těsnění, řezání zubů nože pily, jedinečný mechanismus řezání tepelným těsněním a chlazením, zaručuje aglutinaci balení, spolehlivé a umělecké.

4. Díky automatickému dekódování lahve se výměna lahví provádí rychleji a pohodlněji.

5. Dodání filmového mechanismu a intenzita se dobrovolně přizpůsobí.

6. Řídicí systém programovatelných procedur PLC.
7. Zdvojená vzduchová dmychadla zaručují teplotní rovnováhu ve smršťovacích kamenech s PAD regulátorem teploty, který zjevně šetří energii.

8. Aplikuje topný systém z nerezové oceli ve tvaru křídla, který je odolný pro dlouhodobé používání.

9. Tepelně odolný bolivijský filamentový speciální síťový pás pro přepravu draků z fluoru se používá ve smršťovací části, aby byla zajištěna stabilita přepravy a vysoká odolnost proti opotřebení.

10. Tento stroj používá dopravní pásový mechanismus sítě ovládání rychlosti otáčení.

11. Výška dopravníku se stanoví podle požadavků klienta.

12. Směr vstupu lahve lze upravit podle požadavků klienta

13, podle požadavku zákazníka, může vyrobit pás z nerezové oceli uvnitř smršťovacího tunelu místo plastového pásu