Automatický aplikátor štítků na smršťovací návleky z PVC s dvojitým pruhem

Stroj na nanášení etiket se smršťovacím pouzdrem se dvěma pruhy využívá dvě synchronizované hlavy a může běžet buď jako jedna hlava, nebo jako multifunkční stroj se dvěma hlavami, který je schopen aplikovat a zmenšovat štítky rukávů a těsnění uzávěrů současně na různé prázdné nebo naplněné kulaté, čtvercové, obdélníkové, oválné nádoby z plastu, skla a kovu široce používané pro nápoje, potraviny, farmacii, výrobky pro osobní péči, domácnost, chemické a jiné průmyslové výrobky, tyto aplikátory se smršťovací etiketou pomáhají zákazníkům šetřit místo, rozpočet, náklady na pracovní sílu a zvyšovat efektivnost, spíše než použití dvou aplikátorů se smršťovacím pouzdrem ve tvaru trnu s jednou hlavou.

Automatický aplikátor štítků na smršťovací návleky z PVC s dvojitým pruhem

Stroj na nanášení štítků na smršťovací návleky se dvěma hlavami je jedinečný a flexibilní automatický aplikátor na smršťování štítků s dvojitým pruhem. Tento aplikátor na štítky se smršťovacím návlekem je speciálně navržen pro zákazníky, kteří chtějí na lahve současně nanášet a zmenšovat štítky rukávů a uzávěry víček a pomáhat vám ušetřit rozpočet, mzdové náklady, rozpočet a zvýšit efektivitu, kterou stroj na smršťování štítků s jednou hlavou nezvládne. Tento dvouúrovňový smršťovací etiketovací stroj má dvě nezávislé synchronizované objímkové hlavy, lze jej provozovat jako jednopruhový stroj nebo jako dvoupruhový multifunkční stroj, který je schopen současně provozovat štítky rukávů a uzávěry uzávěrů, aby se zdvojnásobila vaše výstupní kapacita. Je to perfektní řešení pro celotělové rukávy nebo celotělové rukávy s aplikací ochranného pásku.

Stroj na nanášení etiket se smršťovacím pouzdrem se dvěma hlavami je vyroben z nerezové oceli 304, což umožňuje stroji pracovat ve většině výrobních prostředí, kritické elektronické součástky a ovládací prvky PLC jsou vyráběny společnostmi Siemens, Mitsubishi, Omron Schneider a dalšími světově proslulými značkami, servo řízené, PLC řízené štítky hnací válečky a natáčecí kolečka k zajištění přesného a konzistentního dodání smršťovací objímky, sestava řezačky se servopohonem se čtyřmi břity pro rychlé přesné řezy, nízký šrot, unikátní modulární konstrukce sestavy řezačky umožňuje snadnou výměnu nožů nebo rychlé výměny bez použití nástrojů do jiných řezacích krabic při změně formátu štítku nebo velikosti kontejneru, řezací boxy používají běžné, cenově dostupné nože, které lze najít v místním železářství, rychlá výměna trnu minimalizuje prostoje z jedné velikosti kontejneru do druhé, běhy produktu jsou řízeny PLC programováno pomocí uživatelsky přívětivého ovládacího panelu HMI s dotykovou obrazovkou.

Stručný úvod

1) Stroj na označování rukávů je přizpůsoben tak, aby splňoval přesné požadavky výrobců a dodavatelů. Může být použit samostatně nebo integrován in-line a odpovídající rychlosti plnicího zařízení.

2) Konstrukce zařízení je na švu svařované, nerezové ocelové sekci. Tento pevný základ může snížit pohyb a vibrace na absolutní minimum a zajistit tak konzistentní a přesné označení.

3) Rovina řezací hlavy jednotky se vztahuje na nádobu ∮30 mm - 30130 mm. Nikdy to nemusíte měnit ani ladit. Kromě toho je vybaven jedinečnou lehkou dotykovou obrazovkou člověk-stroj, konkrétně automatickým vyhledáváním původního umístění, stejně jako bezpečností a pohodlím, které je před ostatními kongeneračními produkty.

4) Při přiměřené výšce je pohodlné labe zafixovat. Stačí jej lehce přitlačit. Štítek navíc automaticky detekuje a vyhledá. Změna štítku je snadná a pohodlná. Kromě toho je místo řezu naprosto přesné.

5) Nově navržený krokový motor frézy, jehož rychlost je vysoká a akce je přesná. Střih je v pořádku a zmenšení je dokonalé. Tento design spolupracuje se štítkem synchronizovaným umístěním, struktura umožňuje přesnost umístění řezu do 1 mm.

Automatický aplikátor štítků na smršťovací návleky z PVC s dvojitým pruhem

Technické specifikace

model čísloSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
Rozsah rychlostí150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
Tvar nádobyKulaté, čtvercové, obdélníkové a oválné nádoby s obrysy
Typ kontejneruSklo, plast a kov
Materiál štítku na rukávuPVC, PET, OPS a OPP
Tloušťka materiálu0,03-0,13 mm
Kontejner Dimeters28-125 mm
Výška kontejneru50-305 mm
Rukáv ležel naplocho25-200 mm
Délka střihu rukávu38-305 mm
Velikost jádra5 ″ - 10 ″ nastavitelné
Vnější průměr plného cívky500 mm
Elektrické napájení220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Rozměr stroje3 × 1,2 × 2,1 mil3,2 × 1,2 × 2,1 mil3,8 × 1,2 × 2,1 mil3,8 × 1,2 × 2,1 mil