Vysoce kvalitní automatický štítkovací štítkovací stroj

Tento etiketovací stroj s protahovacími rukávy využívá dotykovou obrazovku LCD a celý proces carrying přenášení lahví, oddělování lahví, přenášení materiálu, čištění, řezání štítků, rukáv štítků a smršťování. Provoz je velmi pohodlný. za účelem zvýšení efektivity a na základě mechanické struktury, designu obvodu, inteligentního ovládání, použití systému řízení elektrického spotřebiče, který je důležitý pro označení rukávového stroje na nápoj, jsme vyvinuli moderní elektrický spotřebič.

vyrovnávací jednotka podávání materiálu je navržena tak, aby ovládala štítek, vyrovnávala proces podávání štítku a vyhýbala se zakřivenému štítku a překážce štítku. Místo pro řezání štítků je řízeno fotovoltaikou a lidským strojem, aby bylo možné zkontrolovat místo pro řezání štítků a umožnit přesnější řezání. Aby se vyrovnaly setrvačné síly, aby se odlévání etiket v procesu podávání etiket přesněji a stabilněji provádělo, použijte automatické napínací zařízení podávací jednotky etiket, aby se zabránilo nestabilním, nízkým otáčkám a překážkám etiketám v procesu podávání etikety smršťující se za tepla rukáv a zajistěte plynulý proces a rychlé podávání štítku, naše společnost vyvinula novou pohonnou jednotku s dvojitým pohonem, tento KML-350. Tento etiketovací stroj s protahovacím rukávem může dosáhnout rychlosti 350 lahví / minutu, rychleji než běžný stroj.

Vysoce kvalitní automatický štítkovací štítkovací stroj

Technický parametr

Kapacita20000BPH (výška štítku ≤100 mm)
20000BPH (délka štítku ≤100 mm)
18000BPH (výška štítku ≤ 250 mm)
18000BPH (délka štítku ≤100 mm)
Procento přihrávky≥ 99,9%
Celá produktivní efektivita≥ 95%
Podle 24 hodin
Použitelný průměr lahveÆ28mm ~ Æ 125mm
Použitelná délka štítku30 mm x 250 mm
Použitelná tloušťka štítku0,027 mm ~ 0,13 mm
Materiál štítkuPVC 、 PET 、 OPS
Vnitřní průměr papírové tuby≥4 "(101,6 mm)
Vnější průměr papírové tuby≤ 500 mm
NapětíAC380V , 50 / 60HZ , 3fázový
Příkon stroje na výrobu štítků6 KW
Vstupní výkon smršťovacího tunelu1,5 kW
Tlak zdroje páry1-8 kg / cm2
Spotřeba páry< 50 kg / hod
Vnější dimenzeHlavní stroj na rukávové štítky: L2100 * W1100 * H2000
Smršťovací tunel : L2300mm * W500mm * H1500mm
Celková váha1000 kg

Technické vlastnosti a použití:

1. Tento etiketovací stroj s protahovacími rukávy využívá synchronizovaný přenos a pohon pomocí jednoho pásu. Výměna řemenu převodovky bude rychle dokončena. Ve srovnání s typem tradiční vícevrstvy, jejíž výměna a údržba vyžaduje více než šest hodin, je její údržba snadná a údržba je jednoduchá, takže nemá vliv na výrobu.

2. Originální převodník řezací hlavy je uvnitř řezací hlavy a když sundáte řezací hlavu, není třeba synchronizovat synchronní pás. Má také jedinečnou lehkou dotykovou obrazovku člověk-stroj, což znamená automatické vyhledávání původního umístění, stejně jako bezpečnost a pohodlí, které předčí ostatní kongenerové produkty. Nový design řezačky využívá krokový motor s vysokou rychlostí, stabilním a přesným pohybem, ořezaným místem řezu a dokonalým smrštěním. Kompatibilní se strukturou synchronního umístění štítku je chyba místa řezu do 1 mm.

3. Přijme rotační potenciometr, který umožňuje stabilní a plynulé podávání štítku a vyhne se chybné délce štítku, bloku štítku a dalším problémům při podávání štítku servem na dopravu štítku.

4. Inhibiční zařízení na trnu šroubu účinně řídí poruchové operace a zajišťuje bezpečnost středového sloupku.

5. Přijato s mechanickým převodem k pohonu polohovacího pásu na obou stranách. Při výměně celé přepravní jednotky lahví je šířka dolů a nahoru a šířka ovládána jedním ručním kolem, jehož cílem je synchronní a rychlé nastavení.

6. Připojte motor nahoru a dolů, což umožňuje pohodlnější provoz.

7. Nový smršťovací tunel horkého vzduchu: Přijímá vysokotlaký dmychadlový stroj. Speciálně navržený horkovzdušný kruhový tunel šetří více energie a zkrášluje smršťovací láhev. Ve srovnání s tradičním smršťovacím tunelem může tento druh tunelu lépe fungovat pro zakřivenou láhev. (Volitelně).

Výhody

1. Stroj na označování rukávů společnosti je vhodný pro všechny druhy lahví ovocných džusů, čajových nápojů, mléčných výrobků, čisté vody, koření, piva, sportovních nápojů a dalšího potravinářského a nápojového průmyslu, nejenže má vysoce přesnou polohu a kontrakci více prominentní láhev perfektní láhev.

2. Vysoká stabilita mechanické konstrukce, celý stroj vyrobený z nerezové oceli a hliníkové slitiny zakrývá ochranný tuhý rám, masivní rez.

3. Vysoce kvalitní přesnost polohování, veškerý design mechanického přenosu, použití štítků s nuceným pouzdrem.

4. Nízké náklady na údržbu spotřebního materiálu, nízké náklady na vyřazení tohoto nože stroje, snadná výměna, nákladová zátěž je nízká.

5. Spolehlivý servis, letadlo má řadu skladů náhradních dílů, které jsou připraveny poskytnout, stejně jako zkušení technici vám poskytnou technickou podporu.

6. Elegantní vzhled, celkový rámec silného, lehčího a flexibilnějšího použití.

7. Nový špičkový design, kvalita je pevnější a dokonalost, v žádném případě není schopen porovnávat stávající domácí výrobky.

8. Stroj je jednoduchý a elegantní konstrukční prvek, zajišťuje nízkou poruchovost, snadnou údržbu.

9. Celá řada bezpečnostních bezpečnostních skříněk, ve skutečnosti promyšlený design.

10. Synchronní lahve, dodávka a stabilní;

11. Nastavitelná fréza, řezací manévr, zdvojnásobená životnost nástroje.

12. Rozhraní člověk-stroj funguje humánněji;