Automatický vertikální etiketovací stroj na lahve pro domácí mazlíčky

Přijímá dotykovou obrazovku typu člověk-stroj: snadno ovladatelný, jednoduchý, servoovládací systém, přijímá ovládání programu PLC a přijímá strukturu kola s dvojitým rozdělováním, takže láhev, která má být označena, vstupuje jeden po druhém. Oblast označování zajišťuje přesnost označování a rychlost průchodu každé lahve. Mechanismus značení využívá všestrannou strukturu nastavení a mechanismus označování válečkem umožňuje víceúrovňové nastavení nahoru, dolů, doleva a doprava, takže nastavení podle různých specifikací je jednoduché a pohodlné, snadno se naučí a pochopí. K dopravnímu mechanismu je přidán kodér pro synchronizaci rychlosti etikety s rychlostí dopravy, aby byla zajištěna stabilita etikety.

Automatický vertikální etiketovací stroj na lahve pro domácí mazlíčky

Úvod

Tento automatický etiketovací stroj na lahve se skládá ze sady kufru (nerezová ocel, slitina hliníku), sady transportního mechanismu, sady zařízení pro odesílání etiket, sady kol, sady zařízení na oddělování lahví, sady nastavení kola zařízení, sada elektrického systému.

Multifunkční etiketovač vhodný pro všechny druhy lahví, používaný v potravinářském, chemickém a lékařském průmyslu. Může realizovat automatické přepravy lahví, oddělování štítků, připojování atd. Celý stroj lze ovládat pomocí mikro-nástrojů, což bude automatické ovládání a kontrola. Štítek a lahve budou ve stejném kroku. Systém studeného tisku lze také přizpůsobit podle požadavků zákazníka. Je přesný a snadno se nastavuje a ovládá, aniž by způsoboval velké zvuky, část náhradních dílů lze vyrobit podle požadavků zákazníka.

Automatický vertikální etiketovací stroj na lahve pro domácí mazlíčky

Technický parametr

Rychlost označování40-150ks / minutu
Průměr lahve40-120 mm
Velikost štítkuL: 20-280 mm H: 30-140 mm
Chyba štítkovače≤ ± 0,5 mm
Vnější průměr cívky:Max. 360 mm
vnitřní průměr role štítkuφ76mm
hmotnost450 kg
Napájení1,5 kW
Velikost stroje2000 * 900 * 1700 mm

Automatický vertikální etiketovací stroj na lahve pro domácí mazlíčky

Hlavní elektrická konfigurace:

položkanázevMnožstvíznačka
1Řídicí jednotka PLC1Tchaj-wan DELTA
2Člověk-počítač
rozhraní
1Tchaj-wan DELTA
3Frekvenční měnič1Tchaj-wan DELTA
4Štítek odeslat motor1Yankong
5Řidič motoru1Yankong
6Transformátor1Velká zeď
7Napájení1Tchaj-wan DELTA
8Senzor kontroly štítku1LEUZE
9Senzor kontroly produktu1KLÍČ
10Poplach1AMPUT
11Vypínač1Schneider
12Nouzové tlačítko1Schneider

Automatický vertikální etiketovací stroj na lahve pro domácí mazlíčky

Technické vlastnosti a použití:

1. Tento automat na etiketování lahví stroje pokročilého systému rozhraní člověk-stroj, ovládání je jednoduché a intuitivní, funkce je připravena, má spoustu funkcí online nápovědy. Struktura je jednoduchá, kompaktní, snadno se obsluhuje a udržuje

2. Přijme slavný motorový pohon značky, rychlost podávání je stabilní, spolehlivá

3. Princip fungování: Mechanismus lahve s kousky samostatného produktu, snímač detekuje průchod produktu, zpětný signál do řídicího systému, ve vhodné poloze

Odešlete motor pro ovládání štítku a připojte jej tak, aby zůstal v poloze označení produktu.

4. Provoz: předání produktu (linky) k dodání produktu (zařízení automaticky), separace a měření produktu - označení - sběr označených produktů.

5. Inteligentní ovládání

Celý stroj využívá vyspělý řídicí systém PLC, díky kterému je stroj stabilní a vysokorychlostní

6. Obecně tvarované zařízení na lahve, libovolný průměr tvaru lahve bez náhradních dílů, rychlé nastavení polohy

Poznámka: (volitelné a nastavitelné otočné kolečko s dokonalým strojem na etiketování běžných lahví

7. Operační systém přijímá ovládání dotykovou obrazovkou, ovládání je jednoduché, praktické, vysoká účinnost, rychlost označování mixéru, rychlost přenosu, láhev může realizovat krok menší regulaci rychlosti, podle potřeby upravit

8. Rozsah stroje: Vhodné pro různé velikosti štítků s kulatými lahvemi, rotační lahve, štítky připojené pevnějšími kusy, spojovací linka, také volitelný talíř pro sběr materiálu a usnadňující sběr, třídění a balení hotových výrobků.

9. Systém kódů: Kousky volitelné konfigurace (tiskárna) mohou být online pro tisk data výroby a čísla šarže, snížit proces balení lahve, zlepšit efektivitu výroby, Kousky vyspělé technologie (plynový / elektrický) systém ovladače kódu tiskárny, jasný, rychlý a stabilní tisk. Tiskárna tepelných kódů se zdrojem plynu: 5 kg / cm2

10. Kvalita štítku: Přijme elastický bavlněný pásek, štítkování je vyrovnané, bez záhybů, což výrazně zlepšuje kvalitu balení. Automatická fotoelektrická detekce, žádný štítek nefunguje, žádná automatická korekce štítku nebo funkce automatické detekce alarmu, zabraňují úniku a odpadu.

Poznámka: Toto řešení je pro konvenční standardní vybavení. Pokud mají zvláštní požadavky na vylepšení zařízení, lze je upgradovat nebo vylepšit.