Automatický rotační etiketovací stroj s kuželovými lahvemi s hroty

Rotační samolepicí etiketovací stroj se používá pro označování plněných a uzavřených kónických lahví. Tento rotační etiketovací stroj je kompaktní model, který díky své rotační struktuře využívá velmi málo prostoru. Automatické označování nepravidelných lahví Stroj označuje různé tvarované lahve s maximální rychlostí 120 ampulí za minutu. Stroj vyhovuje současným dobrým výrobním standardům.

Procesní operace na zakázkových rotačních etiketovacích strojích pro etiketování kónických špičatých lahví

Automatizované přizpůsobené kuželové lahve Špičaté nádoby Detaily rotačního etiketovacího stroje

Nádoby přijaté od krmného šneku k hvězdicovému kolu byly přesně rozmístěny a dosahují v podobné vzdálenosti kolem bodu omotání štítku. Při vstupu do místa označování se snímač zásobníku spustí se servomotorem a stisknutím pásu hladce přitlačte štítek mezi podložku a pás. Fotobuňka snímače etiket detekuje prostor mezi dvěma štítky a drží je, dokud nepřijde další kontejner. Mezitím se tato operace vytiskne pneumatickým tiskem přílohy.

Základní parametr přizpůsobeného etiketovacího stroje s formou pro držení špičatých nádob:

Automatizované přizpůsobené kuželové lahve Špičaté nádoby Detaily rotačního etiketovacího stroje

automatický rotační etiketovací stroj na kónické lahve
Kapacita etiketování (ks / min): 40-150 ks / min
Přesnost značení (mm): ± 1,0 mm
Velikost štítku: (L) 20-280mm (H) 30-140mm
Velikost materiálu: Φ40-Φ100mm (H) 40-300mm
Vnitřní role (mm): Φ76mm
Vnější průměr role (mm): Φ350 mm
Velikost stroje (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Napájení: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Ukázky pro přizpůsobený rotační etiketovací stroj s formami pro držení kontejnerů

Ukázky pro přizpůsobený rotační etiketovací stroj s formami pro držení kontejnerůUkázky pro přizpůsobený rotační etiketovací stroj s formami pro držení kontejnerů

Stroje na výrobu etiket

Stroje na výrobu etiket

Záruka: u všech strojů nárokuje záruku jeden rok. (Ze záruky jsou vyloučeny problémy v důsledku nehod, nesprávného použití, nesprávného použití, poškození skladu, nedbalosti nebo úprav zařízení nebo jeho součástí.

Instalace: poté, co stroj dorazí do vaší továrny, pokud potřebujete, náš technik půjde k vám nainstalovat a otestovat stroj a také zaškolí vašeho pracovníka na obsluhu stroje (doba vlaku závisí na vás, pracovníku). Výdaje (letenka, jídlo, hotel, cestovní poplatek ve vaší zemi) by měl být na vašem účtu a musíte zaplatit za technika 100 USD za den. také můžete jít trénovat do naší továrny.

Po servisu: Pokud narazíte na problém se strojem, náš technik se obrátí na vaše místo, aby stroj co nejdříve opravil. Cena by měla být na vašem účtu.